Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 04.02.24

Günün İddaa Kuponu (1) 04.02.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta programında Pazar günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Aliağa Petkimspor – Reeder Samsunspor : MS 1 (-10.5) – 1.67 (intobet)

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Petkim özellikle evinde çok etkili bir takım, 8 maçtan 7 tanesini kazandılar burada Aliağa’da! Samsunspor ise deplasmanlarda zorlanan, bırakın kazanmayı rakiplere direnemeyen bir takım. Petkim gibi disiplinli ve formda bir iç saha takımı karşısında da şanslarının olmadığını, çift haneli farklarla kaybetmelerinin normal sonuç olacağını öngörüyorum. 

Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji : MS 1 (-11.5) – 1.67 (intobet)

Efes, koç değişikliği ile beraber Milano engelini burada geçerek moral depoladı. Maç içerisinde Clyburn, Thompson, Larkin gibi yıldızların hırsları, yüksek motivasyonları gözlerden kaçmazken galibiyetin ardından koç Mijatovic’e tüm takım olarak sevgi gösterisinde bulunmaları işlerin yoluna gireceğini gösterdi. Ligde de liderlik yolunda geri adım atmamak için evlerindeki bu maçta hata yapmak istemeyeceklerdir. Çift maç haftasından geliyor olsalar da geniş rotasyonu kullanarak formsuz Bahçeşehir karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

Fenerbahçe Beko – Galatasaray Ekmas : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.67 (intobet)

19. hafta programında bir derbi sahnelenecek! Elbette iki ezeli rakibin futboldaki gibi aralarında bir denklik olduğunu söyleyemeyiz. Fenerbahçe Beko, hem bütçe hem de yarıştığı kulvar anlamında ezeli rakibinden bir değil, birkaç adım önde. Elbette Galatasaray da yeni koç Sekizkök yönetimindeki ilk maçında bir reaksiyon göstermek isteyecektir ama son dönemde yumuşak kalan savunmayı koçun da sirhirli değnekle birdenbire düzeltebileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle tercihim Fenerbahçe’nin ev sahibi avanjıyla beraber kazanırken 90 baremini görmesi hatta geçmesi yönünde olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.66Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 03.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 21. hafta programında yer alan Pazar günü maçlarına dair en …