Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 04.10.22

Günün İddaa Kuponu (1) 04.10.22

Salı programının ilk kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nymburk – Surne Bilbao : MS 2 – 1.46 (İddaa) & MS 2 – 1.64 (intobet)

İki takım arasında net anlamda bir seviye ve kalite farkı olduğunu düşünüyorum. Sezonun açılış maçında zorlu Badalona deplasmanında galibiyet çıkarmayı başaran Bilbao’nun burada Çekya’da da zorlanmayacağını tahmin ediyorum. İki formda guard Smith ve Hakanson karşısında Nymburk’un işi çok zor olacak. Yine de ilk maç olması ve Bilbao’nun deplasmanda olmasıyla handikap riskine girmeyeceğim, direkt galibiyetlerine yöneleceğim.

Pınar Karşıyaka – AEK : MS 1 & ÜST (157.5) – 1.72 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (157.5) – 2.32 (intobet)

Karşıyaka, McCollum, Kuzminskas, J. Brown ve Delgado liderliğinde üretimde sorun yaşamayan, tempoyu seven bir takım. Evet taraftarlarından yoksun olmaları onları etkileyecektir ama bu yine de tempoyu frose etmelerini engellemeyecektir. Ayrıca yeni bir takım olmalarının da etkisiyle henüz savunmada istenen direnç seviyesinde değiller. AEK da bunu Frazier, Madsen, McGriff, Mitchell, Strelnieks, Williams gibi silahlarıyla değerlendirerek, atarak karşılık verecektir. Karşıyaka’nın kazanırken 80, AEK’nın ise 75 baremini geçeceği bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. 

Brose Bamberg – Crailsheim Merlins : ÜST (168.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.65 (intobet)

İki takım da sezonun ilk bölümünde beklentileri karşılayamadılar ve sezona çift haneli farklarla kaybederek başladılar. Play-off bileti için kapışacak, oyun tarzları benzer ve denk takımlar olduklarını söylemek yanlış olmaz. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını ve savunmadaki yumuşaklıklarını, zaaflarını değerlendireceklerini tahmin ediyorum. Bir tarafta Kariniauskas, Bohacik, Young, diğer tarafta Livingston, Maxhuni, Stuckey gibi isimler varken karşılıklı olarak 85 sayıları geçmeleri bile bence sürpriz olmayacaktır.

İddaa Oranı: 3.82
intobet Oranı: 5.59Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Telekom Bonn İddaa Tahmini 02.12.22

Almanya easyCredit BBL 2. hafta erteleme maçında Mitteldeutscher Cuma günü saat 21:00’da Telekom Bonn ile …