Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 06.11.22

Günün İddaa Kuponu (1) 06.11.22

Pazar programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa, Almanya easCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkesin şansı bol olsun.

Tenerife – Bilbao : MS 1 (-8.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında bana göre ciddi bir kalite ve tecrübe farkı var. Tenerife son yıllarda olduğu gibi yine Euroleague takımlarının ardından ligin güçlü ilk 4 adaylarından birisi. Ayrıca son şampiyon ünvanı ile mücadele ettikleri BCL’de de yine kupanun en önemli favorilerinden birisi. Son maçlarda aldıkları 2 dominant deplasman galibiyetinin ardından bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajıyla tecrübeli silahları Huertas, Salin, Shermadini’yi verimli kullanarak rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyrum. 

Rostock – Brose Bamberg : ÜST (170.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.67 (intobet)

Normal şartlarda Bamberg kağıt üstünde hem daha kaliteli hem de daha tecrübeli bir takıma sahip. Ellerinde Bohacik, Bell, Kariniauskas, Sengeflelder, Young, Reaves gibi değerli silahlar var. Rostock son maçlarda bir düşüş yaşadı ama buradaki düşüş hücumda değil. Bamberg’in açık ve modern futboluna karşı yumuşak bir savunması olduğunun altını çizelim. Bologna’da iyi bir hücum bir takımı ve Bamberg’e atarak karşılık vereceğini, bu nednele de üst seçeneğini göreceğimizi tahmin ediyorum. 

Bourg – Strasbourg : MS 1 (-1.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.60 (intobet)

Bana göre iki takım arasında ciddi bir kalite farkı yok ama sezon başından beri daha formda ve daha diri olan Bourg. Hem EuroCup’da hem de Pro A’da isikrarlı sonuçlar alan Bourg’un sezona kötü başlayan, formsuz rakibi karşısında hata yapmayacağını, Floyd, Mike, Palmer üçlüsünün liderliğinde dişlerine göre olan, formsuz ve üst üste kayıplar yaşayan Strasbourg’u yenerken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.62Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 27.11.22

Pazar programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A, Yunanistan Ligi sahnelerinde …