Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 11.03.23

Günün İddaa Kuponu (1) 11.03.23

Cumartesi programının ilk kısmında Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hamburg Towers – Ludwigsburg : ÜST (175.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.73 (intobet)

Hamburg son dönemde sakatlıklar ve giden-gelen oyuncu trafiğinin ardından yenilenmiş yüzüyle iyi işlere imza atıyorlar. Özellikle hücumda toparlandıklarını net olarak söyleyebiliriz. Polite ve Cleary ikilisi farklarını göstermeye başladılar, Meisner ritmini buldu ve gen. Samar ile zaten takımın en önemli pota silahı olan Childs da skor potansiyeli bulunan isimler. Ludwigsburg benim basketbolunu en beğendiğim takımlardan birisi. Hubb ve Dunn gibi iki etkili kısaları var, Miller, Johnson, Bartolo ve yeni transferleri Waardenburg da onlara destek olacaktır. Dolayısıyla bizleri yüksek tempoda, bol skorlu, çekişmeli ve keyifli bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. 

Granada – Gran Canaria : MS 2 (-5.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol seviyesi ve istikrar konusunda net farklar var. Granca ligin en istikrarlı, en keyif veren basketbol ortaya koyan ekiplerinden birisi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen zayıf rakipleri karşısında sorun yaşamayacklarını, Brussino ve Benite gibi iki formda Latin Amerikalı yıldızın liderliğinde pota altında da Balcerowski ve Inglis’i de verimli kullanarak galibiyete ulaşacaklarını, handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Bourg – Ada Blois : EvSahibi ÜST (90.5) – 1.58 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.85 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bourg sadece ligin değil EuroCup’ın da iyi takımlarından biris. Burada kendi evlerinde hata yapmayacaklarını düşünsem de son dönemde zaman zaman kötü sürpriz yapabiliyorlar sonuçlar anlamında. Ama kazansalar da kaybetseler de skor potansiyellerinin hep yukarıda olduğunu görüyoruz. Bu maçta da Palmer ve Floyd liderliğinde zayıf rakiplerinin yumuşak savunması karşısında yüksek tempoda oynayıp rahat skor bulacaklarını, 90 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.64
intobet Oranı: 5.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Gravelines – Roanne İddaa Tahmini 28.03.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 26. hafta mücadelesinde Gravelines Salı günü saat 21:00’da Roanne ile …