Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (1) 12.08.21

Günün İddaa Kuponu (1) 12.08.21

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Belarus – Letonya : MS 1 (+14.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (+12.5) – 1.82 (Bets10)

İlk karşılaşmalarında da zaten iki takım arasındaki seviye farkını görmüştük. Letonya, bu seviyeler için Bertans kardeşler liderliğinde oldukça güçlü bir takım. Deplasmanda olsalar da bu maçda da ahta yapmayacaklarını ve grubu dörtte dört ile namağlup kazanıp adlarını eleme gruplarına yazdıracaklarını düşünüyorum. Ama Belarus da tecrübeli uzun Parakhouski karşısında kolay lokma olmadığını ilk maçtaki gibi gösterecek ve handikapta kalacaktır ki zaten Letonya’nın da son 2 maçında yettiği kadar oynayıp 9 ve 10 sayı farklarla kazandığını görmüştük. 

İsveç – Portekiz : MS 1 (-7.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.85 (Bets10)

İsveç son yıllarda basketbol anlamında çıkışa geçmiş olan ülkelerden biri. Eriksson, Czerapowicz, Hakanson gibi yetenekli hem de uluslarası tecrübesi üst seviyede olan oyuncular var ellerinde. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajını iyi kullanıp, ön elemelere iyi başlayacaklarını düşünüyorum. Portekiz Borovnjak liderliğinde zaman zaman direnebilir ama maç sonunda handikapta kalabilecek mücadeleyi ortaya koyabileceklerini düşünmüyorum. 

Makedonya – İsviçre : MS 1 – 1.48 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

Makedonya’nın elinde Wiley ve Trajkovski gibi iki kaliteli uzun var. Ayrıca takım olarak uluslarası tecrübeleri İsviçre’nin daha yukarısında bir seviyede. Evlerinde oynamanın da avantajıyla ilk 2 sıra yarışında çok kritik olan bu mücadeleyi kazanmalarını bekliyorum. Özellikle Wiley’i pota altında iyi kullanıp zaten uzun konusunda sıkıntı yaşayan İsviçre’yi cezalandırmalarını bekliyorum. Alternatif olarak da düşük skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 5.45Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 15.09.21

Çarşamba programında oynanacak olan FIBA  Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …