Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 19.11.23

Günün İddaa Kuponu (1) 19.11.23

Pazar programının ilk saatinlerinde İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Manresa – Obradoiro : MS 1 (-2.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.65 (intobet)

Her ne kadar kağıt üstünde birbirlerine denk iki takımın kapışmasını izleyecek olsak da sahada oynanan basketbol anlamında Manresa bir adım önde ki bu sezon onlar saha avantajını çok iyi kullanırken, Obradoiro ise deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir takım hüviyetinde… Hal böyle olunca bana göre ibre net olarak Robinson ve Badio liderliğindeki Manresa’ya dönüyor. Ev sahibi ekibin diğer dişine göre rakiplere karşı olduğu gibi Obradoiro’ya karşı da hata yapmayacağını, düşük farkla da olsa kazanacağını öngörüyorum. 

Real Madrid – Unicaja Malaga : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.55 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72 (intobet)

Real namağlup ünvanını sürdürürken özellikle burada evinde çok etkili hücum performansları sergiliyor. Malaga’nın da deplasmanlarda sonuçlardan bağımsız olarak tempoya çanak tuttuğunu ancak genelde savunmasının yumuşak kaldığını biliyoruz. Bu maçta da Llull, Campazzo, Deck, Musa, Hezonja gibi silahları yavaşlatamayacaklarını, savunmada Real’e cevap veremeyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle önceliğim evinde ortalama 96 sayı üreten Real’in bu maçta da 90 sayıları zorlanmadan göreceği yönünde, yani üst seçeneği olacak. 

FC Bayern Munich – Ludwigsburg : ÜST (163.5)  – 1.49 (İddaa) & ÜST (163.5)  – 1.70 (intobet)

Elbette Bayern bir Euroleague takımı olarak hem bütçe hem de kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde önde. Ancak konu sahada oynanan basketbola gelince iki takım arasında öyle hatrı sayılır farklar olmadığını gördük şuana kadar. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını ve savunmada zorlanacaklarını düşünüyorum. Birbirlerinin yumuşak savunmalarını bir tarafta Edwards, Francisco, Bolmaro diğer tarafta Childs, Lewis, Melson gibi silahlarla deleceklerini ve bize keyifli, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.42
intobet Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 06.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta kapanış gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için …