Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu – 1 (2) 06.09.22

Günün İddaa Kuponu – 1 (2) 06.09.22

2022 FIBA EuroBasket heyecanı Salı günü oynanacak 12 maçla devam edecek. Günün ilk kısmının maçları içeren Günün Kuponu’nu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Belçika – Türkiye : İlk Yarı ALT (80.5) – 1.52 (İddaa) & İlk Yarı ALT (78.5) – 1.62 (intobet)

Belçika ilk iki maçta ortalama bi oyun ortaya koymuş olsa da tabii ki üçüncü maçın ardından ekstra bir özgüvene sahip olarak oynayacaktır. A grubunda dört takımın 2 galibiyet 1 mağlubiyete sahip olması bu maçın ne denli kritik olduğunu bizlere anlatmakta. Belçika’nın ilk üç maçında sırasıyla 140, 146 ve 156 sayı çıkmıştı. Milli takımımızın ise Karadağ maçında toplam 140 sayı çıkarken Gürcistan maçının normal süre skoru 68-68 ile tamamlandı. Bu maçta da açılışın benzer şekilde düşük tempo ile yapılmasını bekliyorum. Savunma konsantrasyonlarının ekstra düzeyde olması kuvvetle muhtemel.

Bosna Hersek – Fransa : ALT (165.5) – 1.51 (İddaa) & ALT (165.5) – 1.67 (intobet)

Şu ana kadar turnuvada birkaç peri masalı tadında galibiyet gördük. Bunların belki de en büyüğü ekonomik zorlukları son anda çözerek turnuvaya katılan Bosna Hersek takımının Slovenya’yı mağlup etmesi oldu. Şimdi tam 10 gün önce karşılaştıkları Fransa ile oynayacaklar. İki takımın da bu noktada hata yapma şansının olduğunu söyleyemeyiz. Uzatmaya giden ve Bosna Hersek ekibinin galip geldiği eleme maçında normal süresi 152 sayıyla tamamlanan kısır bir maç izlemiştik. Bu maçta da temponun düşük tempoyu seven Fransa’nın kontrolünde benzer bir mücadele olmasını bekliyorum. Tercihim alttan yana olacak.

Macaristan – Litvanya : İY 2 (-8.5) – 1.55 (İddaa) & İY 2 (-8.5) – 1.72 (intobet)

Macaristan ekibi Almanya’da oynanacak B grubunun şüphesiz en büyük 6.’lık adayıydı. Geride kalan üç maçta yer yer iyi oyunlar ortaya koysalar da Adam Hanga’nın da sakatlığıyla birlikte bu maçı kazanma ihtimalleri mucizelere kaldı. Diğer tarafta kötü oyun oynamamasına rağmen dramatik bir turnuva geçiren Litvanya’nın artık hata yapma şansı kalmadı. Bu maçı farklı kazanarak diğer maçlarının skorlarını beklemeliler ki Bosna Hersek’ten gelen galibiyet iyice dengeleri bozdu. Ben Litvanya ekibinin hata yapma şansının bulunmadığı maçta ilk yarıdan işi ciddiye alarak soyunma odasına çift haneli farklarla gitmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.56
intobet Oranı: 4.65Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (1) 01.10.22

Cumartesi programının ilk kısmında Yunanistan Süper Kupa, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak …