Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu (1) 20.07.22

Günün İddaa Kuponu (1) 20.07.22

2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda Çarşamba programının ilk bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İspanya – Polonya : MS 1 (-11.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-14.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. İspanya yıllardır altyapılarda dominant bir takım. Gerek ülkede kaliteli alt liglerde önemli süreler alan oyuncular, gerek NCAA’de boy gösteren potansiyel yıldızlar ve gerekse Avrupa kupalarında oynayan takımların süre vermekten çekinmediği isimlerle burada da önemli bir kadroya sahipler. Polonya’nın Milicic ve Coulabily ikilisi ile onların karşısında durabileceğini düşünmüyorum. Boğalar’ın grup maçlarında olduğu gibi yine çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alarak adlarını çeyrek finale yazdırmalarını bekliyorum. 

Türkiye – Ukrayna : MS 1 (-12.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında bana göre net bir kalite farkı var. Milli takımımızın elinde Adem ve David gibi bu jenerasyonun en çok dikkat çeken yıldız adaylarından ikisi var. Ayrıca kaptan Tibet de çok yönlü oyunu ile onlara çok iyi destek veriyor. Son maçta İspanya’dan tam 31 sayı fark yiyerek aslında gerçek durumunu ortaya koyan Ukrayna gibi bizim seviyemizin altında olan bir takıma karşı bu tamam mı devam mı maçında hata yapmayacağımızı ve dirençlerini erken kırarak çift haneli farklarla kazanarak çeyrek final biletini kapacağımızı tahmin ediyorum. 

Belçika – Yunanistan : MS 2 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Yunanistan’ın oyuncuları önemli kulüplerde oynuyorlar ve zaman zaman sorumluluk da alıyorlar. Belçika’nın ise oyuncuları genelde yerel liglerde oynuyorlar, uluslararası tecrübe anlamında da gerideler ve bunun bir eleme maçı olduğunu düşündüğümüzde tecrübe faktörü ekstra öne çıkıyor. Bu tamam mı devam mı maçında Yunanistan’ın Mantzoukas liderliğinde hata yapmayacağını, düşük handikapı geçerek kazanıp çeyrek final biletini kapacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 5.90Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (1) 01.10.22

Cumartesi programının ilk kısmında Yunanistan Süper Kupa, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak …