Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 24.03.24

Günün İddaa Kuponu (1) 24.03.24

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A, Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Tenerife – Gran Canaria : MS 1 (-3.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.71 (intobet)

Tam anlamıyla denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz ve ilk 4 yarışı için iki takım adına da sezonun hedef maçlarından birisi olacak. Özellikle Tenerife evinde kazanarak rakibini altına almak istiyor çünkü aynı galibiyet sayısına gelecekler ve ilk maçı da kazandıkları için ikili averajı da kapmış olacaklar. Burada taraftarları önünde son 6 resmi maçını kayıpsız geçmiş ev sahibinin Huertas, Guy, Shermadini gibi etkili silahlarını kullanarak düşük handikapı da geçip deplasmanlarda zorlanan rakibini yenmesini bekliyorum. 

AS Monaco – Strasbourg : ÜST (158.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (158.5) – 1.62 (intobet)

Elbette Monaco kendi sahasında net olarak maçın favorisi. Euroleague’de çift maç haftasından geliyor oldukları için koç Obradovic rotasyona gidecektir. Ancak buna rağmen ligdeki maçlarda özellikle evlerinde yüksek tempoda oynayıp bol skor üretebildiklerini biliyoruz. Strasbourg da son dönemde temposunu arttıran, hücum potansiyeli yüksek bir takım. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını, Monaco’nun 80 baremini, Strasbourg’un da 75 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

Niners Chemnitz – Alba Berlin : ÜST (165.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.59 (intobet)

Ligin zirvesini yakından ilgilendiren çok kritik bir maç olacak. Özellikle Alba kaybetmesi durumunda sadece liderlik değil ikinci sıra yarışında da büyük bir yara almış olacak. Chemnitz ligin formda ve diri ekiplerinden birisi. İçerde dışarıda farketmeden etkili hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. Alba’nın da onların temposuna ayak uyduracağını ve atarak cevap vereceğini düşünüyorum. Bizi keyifli, tempolu ve bol skorlu bir paza maçının beklediğini söyleyebiliriz.

İddaa Oranı: 3.18
intobet Oranı: 4.40Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 16.04.24

Salı programında Turkish Airlines Euroleague ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim …