Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 26.01.20

Günün İddaa Kuponu (1) 26.01.20

Avrupa liglerinde heyecan Pazar programı ile devam ediyor. Ben de sizler için günün ilk bölümünde oynanacak maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda ilk Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bayreuth – Oldenburg : ÜST (175.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım da yüksek tempoyu seven ve skor potansiyeli yukarılarda olan oyunculardan kurulular. Bu arada savunmada da mesai harcamayı pek sevmiyorlar. Özellikle Bayreuth neredeyse NBA temposunda oynuyor ve evlerindeki maçlar rakiplerini de bu temponun içine sokuyorlar ki Oldenburg da bu tempolaru seven bir takım belirttiğim gibi. Bizlere klasik bir BBL maçı izleteceklerini, bol skorlu, keyifli bir mücadele olacağını düşünüyorum.

Cholet – Asvel Villeurbanne : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.55 (Bets10)

Cholet ligin dişli takımlarından biri ancak güçlü takımlara karşı aralarında fark hemen ortaya çıkıyor. Dijon ve Monaco karşısında da farklı yenilmişlerdi. Euroleague’de üst üste kayıplar yaşayan ligde kendine gelmek isteyen Asvel’in bu maçta deplasmanda olmasına rağmen reaksiyon göstereceğini düşünüyorum. Kadro kalitelerini sahaya yansıtarak bu maçtan galibiyet çıkaracaklarını düşünüyorum.

Roanne – Chalon Saone : ÜST (163.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.48 (Bets10)

İki takım da düşme potasının hemen üstünde, tehlikeli bölgede yer alıyorlar. Bu nedenle mutlak galibiyete ihtiyaçları var, çok kritik bir maç olarak iki takım için de. Karşılıklı olarak bildikleri oyunu forse etmek isteyeceklerdir ki bu da temponun yüksek olacağı anlamına geliyor. Diğer taraftan savunmaları da yumuşak, oyunun bu bölümünde fazla mesai harcamayı sevmiyorlar. Yüksek tempoda birbirlerinin savunma açıklarını daha rahat değerlendireceklerini ve karşılıklı olarak 80 sayıları geçeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Manresa – Real Madrid : EvSahibi ALT (78.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ALT (76.5) – 1.85 (Bets10)

Real Madrid evden uzakta da olsa net olarak maçın favorisi. İki kulvarda oynadıkları son 3 deplasman maçından ikisini kaybederken olumlu nokta ise etkili savunmalarıydı, bu maçlardan ikisinde rakipleri 60 ve 72 sayıda tutmuşlardı sadece. Manresa da Ferrari ve Toolson gibi iki önemli silahın yokluğunda zaten sınırlı üretimi bulunan bir takım. Deplasmanda oynamasının da etkisiyle sert ve agresif bir savunma yapmasını beklediğim Madrid’in çemberi Tavares liderliğinde zaman zaman tamamen kapatacağını, Manresa’nın 75 sayıların üstüne çıkmakta zorlanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.42
Bets10 Oranı: 6.15Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …