Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 30.03.24

Günün İddaa Kuponu (1) 30.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. hafta programında Cumartesi günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türk Telekom – Manisa BBSK : MS 1 (-3.5) – 1.62 (intobet)

Kağıt üstünde Telekom daha iyi bir kadroya sahip ve son dönemde sadece lige konsantre oldukları için de iyi iş çıkarıyorlar. Evlerindeki son maçlarında da bir diğer denk rakipleri Tofaş’ı 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da deplasmanlarda zorlanan, formsuz Manisa karşısında Wallace, Palmer, Enoch gibi silahlarla düşük farklarla da olsa kazanacaklarını ve Merkezefendi mağlubiyetini unutacaklarını düşünüyorum. 

Darüşşafaka Lassa – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : ÜST (167.5) – 1.67 (intobet)

Kağıt üstünde özellikle yerli oyuncuların kalite farkıyla Daçka bir adım önde diyebiliriz kendi sahasında olmasının da avantajıyla. Ama düşme hattı ile arasındaki mesafeyi korumaya çalışan Merkezefendi’nin de kolay pes etmeyeceğini söyleyebiliriz, ne kadar direnebileceklerini kestirmek güç ve bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da son dönemde savunmayı arka plana atarak tempolu ve hücum odaklı bir basketbol oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. 

Pınar Karşıyaka – Bahçeşehir Koleji : MS 1 (-4.5) – 1.65 (intobet)

Evet Karşıyaka hem Carey hem de yedeği Furkan’ı kullanamayacak ama Bahçeşehir’de Boutsiele silahını aslında verimli kullanabilen bir takım değil. Ayrıca Karşıyaka’nın elinde McCollum, Martin, V.Brown gibi çok değerli silahlar var halen. Koç Sarıca’nın gerekirse kısa beşleri daha çok kullanacağını, taraftar desteğini de arkalarına alarak geçen hafta Beşiktaş karşısında alınan hezimeti unutmak için Varese deplasmanında zor bir maç oynayan, yol yorgunu da olan rakiplerini düşük farkla da olsa yenerek kendilerine geleceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.46Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Darüşşafaka Lassa – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 15.04.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 27. hafta mücadelesinde Darüşşafaka Lassa Pazartesi günü saat 18:00’da Aliağa …