Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (1) 30.04.24

Günün İddaa Kuponu (1) 30.04.24

Salı programında Turkish Airlines Euroleague ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Maccabi Tel Aviv – Panathinaikos : ÜST (165.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.65 (intobet)

Serinin ilk 2 maçında galibiyetler paylaşılırken Maccabi kolay lokma olmayacağını göstermişti ki şuanda saha avantajına da sahipler zaten. İlk 2 maçtaki en çok göze çarpan ortak nokta kuşkusuz yüksek tempo ve takımların etkili hücum performanslarıydı. Seri artık Belgrad’a taşınmış olsa da ben bu senaryonun değişeceğini düşünmüyorum ki Maccabi’nin sezon içerisinde bu sahada oynadığı maçlarda bize hep tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettğini de gördük. İki takımın da zorlanmadan 80 baremini geçmesini bekliyorum. 

Chalon Saone – Paris Basketball : MS 2 & ÜST (166.5) – 1.90 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (166.5) – 2.29 (intobet)

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya gerek yok. Paris her alanda rakibinden bir değil, bir kaç kademe üstün bir takım. Son 2 maçlarını kazanırken bize yine yüksek skorlu, keyifli mücadeleler izlettiklerini biliyoruz. Cholet’i 92-90 ve Bourg’u ise 84-80 ile geçmişlerdi. Bu maçta da Chalon gibi tempoyu seven ve sürekli tam sahada koşmak isteyen, savunması da yumuşak bir arkip karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken bize yine yüksek skorlu bir mücadele seyrettirecekerini tahmin ediyorum. 

Olympiakos – FC Barcelona : MS 1 (-3.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında çekişmeli bir seri izleyeceğimizin kanıtlarını ilk 2 maçta gördük. Yani 4-5 eşleşmesini izlediğimiz seri her zamanki gibi bizi yanıltmadı. Olympiakos servis kırarak avantajı ele geçirdi ve bu maçta da Pire’deki taraftar desteğine güveniyor. Ayrıca onlar haftasonu lig maçı oynamadılar, sadece bu maça hazırlandılar. Barça ise Andorra deplasmanında 16 sayı farkla soğuk bir duş alarak buraya geliyor, moralsiz olduklarını net olarak söyleyebiliriz. Tüm bu artılarla beraber Olympiakos’un evinde hata yapmayıp serideki avantajını koruyacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.94
intobet Oranı: 6.16Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 26.05.24

Berlin’de düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonu üçüncülük maçında Olympiakos Pazar günü saat 18:00’da …