Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 11.09.21

Günün İddaa Kuponu 11.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında temsilcilerimizin Cumartesi programında oynayacağı maçlardan en iylerinis seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Frutti Extra Bursaspor – Gaziantep : MS 2 – 1.37 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde olduğundan çok daha fazla şekilda sahada oynanan basketbol açısından farklar var. Gaziantep hazırlık döneminin en formda takımı, ellerindeki tüm malzemelerden en iyi şekilde verim aldılar şuana kadar. Peterson, Gulley, Kaba üçlüsü farklarını ortaya koydular. Ayrıca takım savunmaları da çok iyi. Adeta koç Markovic’in bıraktığı yerden devam ediyorlar sanki. Bu maçta da formsuz rakipleri Bursaspor karşısında net olarak favori olduklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da yine savunmalarına güvenerek düşük skor tercihini de önereceğim. 

Pınar Karşıyaka – Petkim Spor : MS 1 (-8.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında ciddi farklar var. Ayrıca Karşıyaka koç Sarca ile yola devam etmesi ve kadrosunda Taylor, M’Baye, Semih ve Yunus Emre Sonsırma gibi tecrübeli, birbirlerini çok iyi tanıyan oyuncular bulundurmasıyla adaptasyon anlamında da rakibinden bir kaç adım önde. Bu maçta da koç Sarıca’nın örğencilerinin ilk maçta olduğu gibi rakibe acımayacaklarını, henüz koçu ve takım arasında kimyayı yakalayamamış Petkim’i çift haneli farklarla rahat geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Darüşşafaka : MS 1 – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Bahçeşehir bu sezon da bıraktığı yerden devam ederek play-off’a kalmak için çabalayacak. Ellerinde Euroleague patentli 4 yabancıdan oluşan tecrübeli bir kadro var. Bu tecrübe farkını da bu maçta, kendi sahalarında, daha net göstereceklerini, Smith, Bentil, Williams üçlüsünün liderliğinde 40 dakika sonunda kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.75Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nın final maçında ev sahibi Tofaş Cumartesi saat …