Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 12.02.19

Günün İddaa Kuponu 12.02.19

Salı programında bu hafta Avrupa kupaları kapsamındaki maçlar yok, onun yerine yerel kupalardaki ve liglerdeki mücadeleleri izleyeceğiz. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tanesini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese iyi şanslar.

Alba Berlin – Braunschweig : ÜST (168.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (166.5) / 1.71 (Bets10)

Alba Berlin Giedraitis ve Hermannsson liderliğinde Siva’nın yokluğunu pek aramıyorlar ve yine yüksek tempoda oynayıp açık alanda etkili olmaya devam ediyorlar. Braunschweig da son haftalarda ligin tempolu takımlarından biri, çok atıp çok yiyorlar ve genelde attıklarından da çok yiyorlar. Her iki takımın da birbirini tempo konusunda tetikleyeceğini düşünüyorum ki Alba Berlin’in rakibinin savunma zaaflarını değerlendirerek 90 sayılara çıkması beni şaşırtmaz. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Ratiopharm Ulm – Jena : ÜST (168.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (166.5) / 1.71 (Bets10)

Ulm son haftalarda temposunu yükseltti ve özellikle hücumda çok etkili oynuyorlar. Jena da kazanmak için tempoyu yükseltip daha fazla atmaya çalışıyor, çünkü savunmadaki zaaflarını bir türlü düzeltemiyorlar. Bu noktada ev sahibi Ulm’un bildiği basketbolu oynayarak tempoyu forse edeceğini iki takımın da karşılıklı olarak 80 sayıları geçeceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Dijon – Chalon Saone : ÜST (160.5) / 1.84 (Bets10)

Bir tarafta Holston diğer tarafta Robinson var. İki guard da hem fiziksel hem de tarz olarak birbirlerine çok benziyorlar, ikisi de tempoyu çok seviyor. Dolayısıyla bu tarz takımlarına da sirayet etmiş durumda ve bizleri yüksek tempolu, keyifli ve tabiki bol skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum. Tamam mı devam mı maçı olmasının da etkisiyle Dijon taraftarı önünde olabildiğince tempoyu forse etmek isteyecektir ve bu da Chalon’un işine gelir. Kazanan takımın 85 sayılara çıkmasını beklediğim maçta tercihim üst seçeneği olacak.

Wurzburg – Gottingen : MS 1 (-6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-5.5) / 1.72 (Bets10)

Wurzburg ligin son haftalarda formda takımlarından biri ve son dönemde aldıkları seri galibiyetlerle play-off potasına da hayli yaklaştılar. Özellikle iç sahada çok daha başarılılar. Gottingen ise rakibinin aksine ciddi bir düşüşte ve galibiyete hasretler adeta. Wurzburg’un bu maçta vasat ve formsuz rakibi karşısında kendi taraftarı önünde hata yapmayacağını ve hatta çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 9.25

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 22.01.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ve 7DAYS EuroCup sahnesindeki maçlar Çarşamba programı ile devam edecek. Ben de …