Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 12.06.24

Günün İddaa Kuponu 12.06.24

Çarşamba programında Yunanistan Ligi, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Olympiakos – Panathinaikos : ÜST (154.5) – 1.67 (iddaa) & ÜST (154.5) – 1.87 (intobet)

Kağıt üstünde Pana’nın elinde daha iyi bir kadro olsa da Olympiakos seri boyunca hücumdaki etkili oyunu ile rakibine üstünlük kurdu. Ancak Maccabi karşısında da Pana’nın böyle zor duruma düştüğünü ve geri geldiğini biliyoruz. Elbette Pire deplasmanda ortam bu kadar gerilmişken mental olarak da işleri zor olacak. Ama ben yine de koç Ataman liderliğinde Nunn, Sloukas, Lessort üçlüsüne güveneceğim. Kazanmaları sürpriz olmaz ama daha garanti gördüğüm nokta serinin ilk 3 maçındaki hücum odaklı basketbol, bu maçta da kazananın 80 sayı ve kaybedenin 75 baremini geçeceğini tahmin ediyorum. 

Alba Berlin – FC Bayern Munich : MS 1 (+4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (+4.5) – 1.71 (intobet)

Bayern ezeli rakibi karşısında evinde beklentileri karşılayamadı ve 1-1 ile yani saha avantajını kaptırmış şekilde geliyor Berlin’e. Alba son maçı 9 sayı farkla, yani net bir şekilde kazanmanın moral motivasyonuyla taraftarı karşısına çıkıyor. Uber Arena’da da son maçta olduğu gibi Thomas ve Brown liderliğinde rakiplerine kolay lokma olmayacaklarını göstereceklerini, yine kazanmalarının pek tabi sürpriz olmayacağını öngörüyorum. Riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

UCAM Murcia – Real Madrid : MS 2 (-6.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını bence son maçta net şekilde görmüş olduk. Real rakibinden sadece kağıt üstünde önde olmadığını sahada oynanan basketbol anlamında da ne kadar dominant olduğunu göstermiş oldu. Son maçta yakaladıkları 16 farklı galibiyetin moral motivasyonu ile beraber artık seriyi daha fazla uzatmayacaklarını, deplasmanda da olsalar rakibin direncini en geç 3.çeyreğin sonlarına doğru kırarak seriyi süpürüp kupayı kaldıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.68
intobet Oranı: 5.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …