Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 13.06.21

Günün İddaa Kuponu 13.06.21

Pazar programında yer alan Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa ve NBA sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Bayern Munich – Alba Berlin : MS 1 & ALT (159.5) – 2.60 (Bets10)

Bayern adına tamam mı devam mı niteliğinde bir maç olacak, evlerindeki bu maçı kaybetmeleri durumunda tatile çıkacaklar ve kupayı Alba kaldıracak. Bu nedenle de ne yapıp edip kazanmak zorundalar. İşte bu noktada yine savunmaya konsantre olup işi sıkı tutacaklarını düşünüyorum. Zaten serinin son 2 maçında temponun düştüğünü, iki takımın da 80 sayılara zor ulaştığını görmüştük. Serinin kaderini belirleyecek bu zorlu ve stresli maçta Bayern’in kazanırken bizlere düşük tempoda, kısır bir maç izleteceğini düşünüyorum. 

Real Madrid – FC Barcelona : ALT (159.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (158.5) – 1.72 (Bets10)

İki takımın da koçu da son dönemde savunma odaklı bir basketbol benimsemiş durumdalar. 2 galibiyet alanın şampiyon olacağı bu kısa ve zorlu final serisinde her topun el yakacağı, stres ve baskının en üst seviyede olacağı bir maç izleyeceğiz. Bu da takımların hücum performanslarının düşmesine, savunma sertliklerinin ve kemik seslerinin yükselmesine neden olacaktır. Bu nedenle ana tercihim düşük skordan yana olacak, iki takımın da 80 baremini aşamayacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da Real lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz. 

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets : MS 1 (+5.5) – 1.37 (İddaa) & MS 1 (+4.0) – 1.59 (Bets10)

Bucks serideki ilk 3 maçta kendis gibi oynamadı açıkçası. Son maçta Middleton ve Giannis’in kıpırdanması önemliydi. Bu maçta onlara Holiday ve Lopez’in de eşlik edeceğini, kritik maçta kazanarak 3-1 geri düşmemek için ellerinden geleni yapacaklarını direneceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla Harden dönerse bile ev sahibi avantajıyla Giannis liderliğinde pas etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 7.11Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Toronto Raptors – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 24.10.21

NBA normal sezonda Toronto Raptors Pazar sabaha karşı 02:30’da evinde Dallas Mavericks ile kozlarını paylaşacak. …