Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Günün İddaa Kuponu 14.07.22

Günün İddaa Kuponu 14.07.22

Perşembe programında Yeni Zelanda Ligi, 2022 FIBA Asya Kupası, Filipinler Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Wellington Saints – Bay Hawks : ÜST (180.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (182.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım da puan tablosunda göreceğimiz üzere denk seviyedeler. Dolayısıyla bu maçta kimin kazanacağını tahmin etmek ve direnç seviyelerini, yani handikap noktalarını bilmek güç. Bunun yerine Wellington’un önderliğinde tempoyu karşılıklı olarak tetikleyecekleri bir maç beklediğimin altını çizerek, bizlere son haftalarda olduğu gibi yüksek skorlar izleteceklerini söyleyebiliriz rahatlıkla. Bir tarafta Cooks ve Samuel diğer tarafta Bailey ve Hunt liderliğinde karşılıklı olarak 90 sayıları görüp hatta geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Güney Kore – Tayvan : EvSahibi ÜST (91.5) – 1.51 (İddaa) & EvSahibi ÜST (91.5) – 1.72 (Bets10)

Kore, Ra liderliğinde ne kadar etkili bir hücum takımı olduğunu Çin gibi dişli bir rakip karşısında bile göstermiş, tam 93 sayı bularak kazanmayı bilmişti. Şimdi karşılarında yüksek tempoda oynamayı seven ve kazanmalarına rağmen Bahreyn gibi zayıf bir takımdan bile 84 sayı yemiş bir Tayvan olacak. Dolayısıyla rakibin vasat savunması karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, Ra dışında Heo ve Kang’ı da verimli kullanarak kazanırken 90 baremini rahatlıkla aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Phoenix Puls – Batang Pier : ÜST (189.5) – 1.43 (İddaa) & ÜST (194.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım da 8 maçtan 2 tanesini kazanabildi ve son haftalarda galibiyete unutmuş durumdalar. Bu bağlamda denk güçlerin kapışması olacağını, iki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle de taraf bahsi konusunda riskli bir maç olacağını öngörüyorum. Diğer taraftan iki ekibin de son haftalarda tempoyu yükselttiğini ve savunmalarının çok yumuşak kaldığını gördük. Bu maçta da tempoyu karşılıklı olarak tetikleyeceklerini ve birbirlerinin savunma zaaflarını rahatlıkla cezalandırarak toplam baremden üst seçeneğine bizi taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.30
Best10 Oranı: 5.66Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

2022 PBA Philippine Cup iddaa tahmin ve analizleri

Hotshots Pambansang – Tropang Giga İddaa Tahmini 14.08.22

Tarafsız sahada, Manila’da oynanan Filipinler Ligi yarı final serisi 6. maçında Hotshots Pambansang Pazar günü …