Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 14.09.20

Günün İddaa Kuponu 14.09.20

İtalya Süper Kupa maçları Pazartesi programında da devam ediyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Trieste – Treviso : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.60 (Bets10)

Trieste kazanması durumunda şansını devam ettirecek, Venezia’nın kaybetmesini bekleyecek. Kaybetmesi durumunda ise iş üçlü averaja kalacak ve Venezia’nın da kaybetmesi durumunda gruptaki tüm takımlar 3 galibiyette kalacak ve genel averajda şuanda en iyi durumda olan Venezia, çok farklı kaybetmezse büyük olasılıkla Final Four biletinin sahibi olacak. İşte Trieste bu nedenle kazanma konusunda oldukça ısrarcı olacaktır. Ama Treviso’nun da kazanması durumunda az da olsa şansını devam ettirecek olması, dirençlerini yüksek tutacaktır. Bu nedenle de handikap riskine girmeden direkt Trieste galibiyetine yöneleceğim.

Venezia – Trento : ALT (157.5) – 1.45 (İddaa) & ALT (159.5) – 1.45 (Bets10)

Venezia koç De Raffaele yönetiminde birbirini tanıyan tecrübeli oyunculardan kurulu hazır bir takım. Özellikle savunmadaki disiplin ve sertlikleri ile dikkat çekiyorlar. Bu maçta da Trento’nun en önemli skor opsiyonu Browne’u kısıtlayarak rakibi düzen dışına iteceklerini, 70 sayının altında tutabileceklerini düşünüyorum. Zaten bu durum da maçın düşük skorla geçmesine neden olacaktır, 160 sayıların görülmeyceğini öngörüyorum.

Sassari – Pesaro : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.65 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.91 (Bets10)

İki takımın gruptaki ilk karşılaşmasında Sassari rakibini 71-86 gibi net bir skorla geçmeyi bilmişti. Şimdi kafaları daha rahat ve Tillman’ın da devreye girmesiyle artık hücumdaki tüm silahlar hazır durumda. Koç Pozzecco’nun yine tempoyu yüksek tutmak isteyeceğini, Pesaro’nun da son şansı olan 15 üstü farkla kazanma yolunda tempoya ayak uyduracağını düşünüyorum. Ve maç bu senaryoda geçerse Sassari’nin 90 sayılara çıkması oldukça kolay olacaktır.

İddaa Oranı: 3.47
Bets10 Oranı: 4.43Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …