Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 14.11.23

Günün İddaa Kuponu 14.11.23

NBA programında Salı günün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Boston Celtics – New York Knicks : EvSahibi ÜST (113.5) – 1.47 (İddaa) & EvSahibi ÜST (113.5) – 1.72 (intobet)

Boston, kağıt üstünde konferansın zirve adaylarından biri ki bunu sahaya da yansıttılar şuana kadar. Yaz döneminde takaslarla beraber Porzingis ve Holiday’i de kadroya kattılar, Brown ve Tatum liderliğinde fark yaratmaya devam ediyorlar. Knicks sağı solu belli olmayan istikrarsız bir takım, bu zor deplasmanda da direnebilirler ama bunu savunma tarafında yapabileceklerini düşünmüyorum. 

Toronto Raptors – Washington Wizards : MS 1 (-7.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Raptors, yeni koçu Rajakovic liderliğinde Doğu’nun flaş takımlarından biri olmaya aday. Son dönemde aldıkları iyi sonuçlarla da bunu göstediler. Wizards gibi zayıf bir rakibi yakalamışken kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, Siakam, Schröder, Barnes gibi formda isimler liderliğinde handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Milwaukee Bucks – Chicago Bulls : EvSahibi ÜST (117.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (117.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Bucks’da Lillard oynasa da oynamasa da formda Giannis’in arkadaşlarıyla beraber bu maçta Bulls gibi özellikle deplasmanlarda savunma anlamında yumuşak kalan bir rakip karşısında üretimde sorun yaşamayacağını, kazanırlarken 120 baremine ulaşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.07
intobet Oranı: 4.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …