Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu 14.12.20

Günün İddaa Kuponu 14.12.20

Pazartesi günü yer alacak sınırlı maç programından sizler için seçtiğim tahminlerle oluşturduğum Günün İddaa Kuponu karşınızda. Herkese bol şanslar.

Polpharma St. Gdanski – Arka Gdynia : ÜST (168.5) – 1.60 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.82 (Bets10)

Polpharma her ne kadar ligin zayıf takımlarından biri olsa da son haftalarda toparlanma sürecine girdikleri, çıışa geçtikleri bir gerçek. Kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla bu maçta çıkışlarını sürdürmek isteyeceklerdir ki karşılarında deplasman karnesi kötü olan, evden uzakta savunma sorunları yaşayan bir rakip var. Polpharma’nın kazanabileceğini düşündüğüm maçta bizleri aynı zamanda yüksek tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini de düşünüyorum, bu olasılığı daha yakın görüyorum taraf bahsine göre.

Asvel Villeurbanne – Le Portel : MS 1 (-9.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını söylemeye bile gerek yok. Asvel bir Euroleague takımı ve Prı A’daki bir çok takımdan bir kaç gömlek üstün bir kadroya sahip. Le Portel de bu takımlardan biri, onlara direnebilecek, kafa tutabilecek seviyede değiller. Üstelik 20 Kasım’dan bu yana maç yapmıyorlar ve hiç hazır değiller. Asvel ise rakibinin aksine Euroleague sahnesinde önemli maçlar yaptı ve kendi sahalarında da iyi sonuçlara imza attı. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, çift haneli farklarla kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum.

Stelmet Gora – Astana : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.80 (Bets10)

Bir tarafta Lundberg ile Richard, diğer tarafta Michael Thompson ile Jeremiah Hill olduğunu düşündüğümüzde bu maçın da düşük tempolu geçmesini beklemek bana göre mantıklı değil. Ancak Stelmet Gora’nın pota altında da Grosselle gibi bir silahı olduğunu bu donelere eklediğimiz ve evlerinde oynamanın da avantajına sahip olduklarını düşündüğümüzde son haftalarda olduğu gibi 90 sayılara çıkmaları beklenen sonuç olacaktır ki Astan’nın maç başına 91 sayı yediğini de unutmayalım.

İddaa Oranı: 3.25
Bets10 Oranı: 5.63Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Chalons Reims İddaa Tahmini 12.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 28. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazartesi saat 19:00’da Chalons Reims …