Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 15.03.24

Günün İddaa Kuponu 15.03.24

NBA programında Cuma sabahının ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Houston Rockets – Washington Wizards : MS 1 (-6.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro farkı var hem de Rockets son dönemde özellikle evinde daha iyi basketbol oynayan bir takım, Wizards’dan bir üst seviyede olduklarını düşünüyorum. Alpi ve Whitmore’dan yoksun olsalar da VanVleet, Green, Brooks, Smith gibi silahlarla direnci çabuk kırılan zayıf rakiplerine yine üsütnlük kurabileceklerini ve kazanırken de handikapı geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers : MS 1 (-5.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.67 (intobet)

Özellikle Sixers cephesinde Embiid’in eksikliğiyle beraber iki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Bucks da rakibi gibi son maçlarda formsuz olsa bile evlerindeki bu maçta rakibi hazır Embiid’den yoksun yakalamışken hata yapmayacaklarını düşünüyorum. İki süper yıldızları Giannis ve Lillard liderliğinde taraftar desteğini de arkalarına alarak kazanacaklarını, bunu yaparken de handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Portland Trail Blazers – New York Knicks : ALT (206.5) – 1.48 (iddaa) & ALT (206.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu konferanslarındaki sıralamalarından biliyoruz. Ancak Knicks’in de önemli sakatlıklarının olması son dönemde onlara güvenimi azalttı, yani handikap bahislerine yönelmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da son dönemde kısır sonuçlar aldıklarını biliyoruz. Bir tarafta Randle’ın yokluğu, diğer tarafta Brogdon ve Grant’in yoklukları bu maçta da skorun düşük olmasına neden olacaktır diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.18
intobet Oranı: 4.66Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Sacramento Kings – Golden State Warriors İddaa Tahmini 17.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Çarşamba günü saat 05:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. …