Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 15.07.19

Günün İddaa Kuponu 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde 8 maç oynanacak ve ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sırbistan – İtalya : MS 1 / 1.45 (Bets10)

Sırbistan her ne kadar son maçta Slovenya karşısın büyük bir sürpize imza atarak kaybetmiş olsa da turnuvanın kalanında bu yedikleri tokat onlara çok yardımcı olacaktır. Bu maçta da İtalya’yı hafife almayacaklarını ve baştan sona konsantre oynamalarını beklediğim mücadeleyei kazanacaklarını düşünüyorum.

İspanya – Almanya : MS 1 (-8.5) / 1.82 (Bets10)

İspanya bir çok takıma göre çok daha derin bir rotasyona sahip ve bunu da şimdiye kadar iyi kullandılar. Alocen ve Martinez oyunu çok iyi yönlendiriyorlar. Bu maçta da Almanya karşısında hata yapmayacaklarını ve rahat bir galibiyet alarak grup lideri olarak ikinci tura çıkarak avantaj elde edeceklerini düşünüyorum.

Türkiye – Fransa : ALT (135.5) / 1.85 (Bets10)

Milli takımımız pota altında Berke çok iyi kullanırken Onuralp ve Mert ile hem skor hem de organizasyon konusunda bir çok takıma göre üstün konumda. Ama asıl önemli olan disiplinli savunmamız. Ancak bu kez karşımızda tıpkı bizim gibi kontrollü oynayan ve çok sert savunma yapan bir takım olacak. Her iki takımın da birbirlerine kolay sayı şansı vermeyeceklerini ve zaman zaman kemik seslerinin yükseleceği bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum.

Ukrayna – İsrail : MS 2 (-13.5) / 1.82 (Bets10)

Ukrayna’nın sadece Sanon’un omuzlarında gidebileceği yer sınırlı. Sırbistan karşısında yaptıkları sürprizi de bir diğer güçlü takım olan ev sahibi İsrail karşısında sergileyebileceklerini düşünmüyorum. Madar ve Avdija liderliğindeki İsrail’in taraftarı önünde hata yapmayacağını ve bu maçı da kazanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum. Handikap biraz yüksek görünse de Ukrayna’nın direncini erken kırıp handikapı da geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 8.89

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar …