Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 15.11.23

Günün İddaa Kuponu 15.11.23

NBA programında Çarşamba günün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Detroit Pistons – Atlanta Hawks : MS 2 (-1.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.55 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğu gerçek. Pistons genç ve tecrübesiz isimlerden kurulu bir takım. 3 tecrübeli isim Morris, Harris, Bogdanovic’den yoksun olduklarını da hatırayınca bu seviyenin daha da farkedileceğini söyleyebiliriz. Hawks’ın ritmini bulmuş yıldızı Young liderliğinde deplasmanda da olsa hata yapmayacağımı, ona Johnson, Murray ve Bogdan Bogdanovic’den gelecek yardımlarla beraber düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Philadelphia 76ers – Indiana Pacers : ÜST (238.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (238.5) – 1.75 (intobet)

Daha iki gün önce bu sahada yine karşılaşmışlar ve ev sahibi Sixers sürprize izin vermeyerek rakibin temposuna aynı şekilde karşılık vermiş, yüksek skorlu geçen mücadeleyi 137-126 ile kazanmayı başarmıştı. Bu maçta da Embiid oynasa da oymasa da Maxey ve Harris liderliğinde Pacers’ın yüksek temposuna ve hücum gücüne karşılık vereceklerini, Pacers’ın da Haliburton liderliğinde yine en az 115 sayı ile karşılık vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de beklentim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs : ÜST (234.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (234.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde de farklar var, sahada oynanan basketbol anlamında da. Bu farkları doğuran ana isim ise Gilgeous-Alexander tabiki. Ona sahip olan Thunder, şuana kadar rakiplerine karşı fark yarattı. Evet diğer yandan yılın çaylağı ödülünün en güçlü iki adayı Wembanyama ile Holmgren’in kapışmasını da izleyeceğiz bu maçta. Bu nedenle de temponun yüksek olmasını ve takımların birbirlerinin savunma zaaflarını değerlendirmesini bekliyorum. Ana tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.07
intobet Oranı: 4.48Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …