Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 16.03.24

Günün İddaa Kuponu 16.03.24

NBA programında Cumartesi gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers : MS 2 (+8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.68 (intobet)

Her ne kadar Pelicans sezon genelinde iyi performanslar sergiliyor olsa da son dönemde bana güven vermiyor. Özellikle evlerinde Cavs’dan tam 21 sayı fark yemiş olmaları ve son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kaybetmiş olmaları işlerin yolunda olmadığının bir göstergesi. Diğer yandan Clippers ise Harden olmasa da Chicago deplasmanında George ile Leonard’ın dominant oyunlarının yanı sıra Powell ve Hyland gibi tamamlayıcılardan da yüksek verim alarak kazanmayı bilmişti. Bu deplasmanda da kazanmalarının sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Ama riski azaltmak adına lehlerine açılan handiklapı yanıma alacağım. 

San Antonio Spurs – Denver Nuggets : MS 2 (-8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Denver son şampiyon olarak ünvanını korumak için yola çıktı ki Jokic liderliğinde Murray, Gordon, Porter’dan oluşan iskeleti korudukları için zaten bu sezon da doğal favorilerden biri konumundalar. Deplasmanda olsalar da iyi performanslar sergilediklerini gördük son maçlarda ki Spurs gibi zayıf bir rakip karşısında da sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum, handikapı geçerek net bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

Utah Jazz – Atlanta Hawks : ÜST (220.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (220.5) – 1.63 (intobet)

İki takım son olarak 28 Şubat’da karşılaşmışlar, Hawks ev sahibi avantajını da iyi kullanarak rakibini 124-97’lik skorla adeta farka boğmuştu! Bu maçta öyle bir fark beklemiyorum. Ama bu kez Jazz’ın evinde daha etkili ve daha verimli hücum edeceğini düşünüyorum. Nunn, Markkanen, Clarkson olmayabilir ama halen ellerinde George, Sexton, Collins gibi silahlar var. Hawks da Young’dan yoksun olsa da Murray, Hunter, Capela ve oynarlarsa Bogdanovic artı Johnson ile hücumda etkili olabilecek bir takım. İki ekibin de tempo konusunda birbirine çanak tutup savunma zaaflarını cezalandırarak bize yüksek skor izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.01
intobet Oranı: 4.57Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …