Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu 16.06.21

Günün İddaa Kuponu 16.06.21

Çarşamba programında yer alan Fransa Jeep Elite Pro A ve Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

AS Monaco – Strasbourg : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.72 (Bets10)

Ligin ilk 4 sırasında yer almayı garantilemiş iki kaliteli takımının karşılaşmasında tam anlamıyla denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Elbette Monaco ev sahibi avantajına sahip ve daha iyi bir kadrosu var. 2. sıra şanslarını devam ettirebilmek ve play-off öncesi ritmlerini bulabilmek için bu mesaj maçına konsantre çıkacaklarını, Gray, Knight, Lessort gibi silahlarla da hücumda etkili oynayacaklarını düşünüyorum. Zaten Strasbourg da tempoyu seven bir takım. Diğer taraftan alternatif olarak Strasbourg lehine açılan handikap seçeneklerini de yanınıza alabilirsiniz. 

Hırvatistan – Slovenya : MS 2 – 1.37 (İddaa) & MS 2 – 1.52 (Bets10)

Hırvatistan cephesinde Saric, Bogdanovic, Zubac, Zizic gibi isimler kadroya eklenince farklı bir takım olacaklar. Ama şuanki durumları ile, Hezonja ve Bilan liderliğinde güçlü Slovenya karşısında ev sahibi avantajına sahip olsalar da kazanabileceklerini düşünmüyorum. Doncic oynamasa ya da az süre alsa bile Prepelic, Dragic, Blazic üçlüsü ile bu maçta rakibe tecrübe ve kalite anlamında üstünlük kuracaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle ana tercihim Slovenya’nın handikapsız galibiyeti olacak. 

Polonya – Tunus : ALT (143.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (141.5) – 1.85 (Bets10)

Polonya özünde tempoyu kontrol eden ve iyi savunma yapan bir takım. Zaten ilk iki maçta denk rakipleri Meksika’dan 75 ve Rusya’dan 78 sayı yemişlerdi. Bu maçta rakibin zaten kısır olan hücum performansı karşısında savunma sorun yaşamayacaklarını ve onları 60-65 bandında tutacaklarını, kendilerinin de 75-80 bandından üreterek kazancaklarını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim alt seçeneği olacak. Alternatif olarak da Polonya’nın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.84Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 23.10.21

Cumartesi programının ilk bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa‘da oynanacak maçlara …