Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 17.06.20

Günün İddaa Kuponu 17.06.20

Pandemi nedeniyle basketbola verilen aranın nihayet sonuna geldik ve 2019-20 sezonunun devam maçları Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa programı ile başladı. Ben de sizler için Çarşamba günü oynanacak maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Barcelona – Joventut Badalona : ÜST (164.5) – 1.42 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.45 (Bets10)

Katalan derbisinde karşılaşacak iki takım arasında normalde net bir kalite farkı var. Her ne kadar oyuncular uzun süre ara vermiş olsalar da bu farkın yine sahaya yansıyacağını düşünüyorum ancak temasın eskisi kadar çok olmadığı, savunmaların geri planda olacağı bir maç izlememizin yüksek ihtimal olacağını da düşünüyorum. Bir tarafta Higgins diğer tarafta Prepelic varken karşılıklı olarak 80 sayıları geçmelerini, bunun da maçı üste taşımasını bekliyorum.

Frankfurt – Ratiopharm Ulm : MS 2 (-7.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğu gibi form olarak da Ulm açık ara önde rakibinden. Grup aşamasında Oldenburg ve Bayern gibi güçlü takımları bile çift haneli farklarla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Şuanda onların şampiyonluk favorilerinden biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Frankfurt her ne kadar zaman zaman direnecek olsa da maçın sonuna kadar istim üstündeki Ulm’a dayanabileceklerini zannetmiyorum. Ulm’dan bir kez daha çift haneli bir galibiyet bekliyorum bu tamam mı devam mı maçında.

Bayern Munich – Ludwigsburg : ÜST (158.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (157.5) – 1.45 (Bets10)

Bayern’in sürpriz şekilde grubu 3. tamamlaması ile iki güçlü takım play-off ilk turunda erken bir eşleşme yaşamak zorunda kaldılar. Tek maçlı eleme sistemi olduğu için bu tamam mı devam mı maçında takımların birbirlerini hücumda oldukça zorlayacaklarını düşünüyorum. Bayern pota altında daha etkili silahlara sahipken Ludwigsburg da Wimbush ve Knight ile dışarıdan daha etkili. Grup maçlarının genelinde olduğu gibi bizleri yüksek tempoda, bol skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2,99
Bets10 Oranı: 3,05Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – Fuenlabrada İddaa Tahmini 20.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Obradoiro Pazar saat 23:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa toplam …