Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 17.08.21

Günün İddaa Kuponu 17.08.21

NBA Yaz Ligi‘nde Salı programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Orlando Magic – Detroit Pistons : ÜST (171.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (173.0) – 1.91 (Bets10)

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını gördük turnuva boyunca. Bir tarafta Cunningham diğer tarafta Suggs yokken yine de kazanabiliyorlar. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını düşünüyorum. İki takımın da birden fazla skor opsiyonu var, son maçlarda da farklı opsiyonları devreye sokmaya başladılar. Savunmaların düştüğünü de belirtmemiz lazım. Bu donelerle beraber iki takımın da 85 sayılara çıkması ve geçmeleri sürpriz olmayacaktır. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak. 

Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.91 (Bets10)

İki takım da son karşılaşmalarını kazandılar ve bunu yaparken formda hücum performansları ile dikkat çektiler. Yüksek tempoda oynadıklarını ve farklı isimleri devreye sokarak skor yükünü dağıttıklarını, bu sayede de 90 baremine zorlanmadan ulaştıklarını görmüştük. Bu maçta da farklı bir senaryo izleyeceğimizi düşünmüyorum. Savunma konusunda birbirlerinin yoluna fazla taş koymayacaklarını, bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

Chicago Bulls – Charlotte Hornets : MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.56 (Bets10)

İki takım da kağıt üstünde Vegas’ın zayıf ekipleri arasında yer alıyorlardı. Ancak son maçlara baktığımızda Charlotte’ın en azından daha dirençli, daha çok savaşan bir takım hüviyetinde olduğunu da gördük. Son 2 maçı da bir sayıyla kaybetmiş bir takım olarak bu maçta artık beklenen reaksiyonu göstereceklerini, Bouknight liderliğinde şeytanın bacağını kırarak aradıkları galibiyete ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.21
Bets10 Oranı: 5.69Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 15.09.21

Çarşamba programında oynanacak olan FIBA  Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …