Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 17.09.20

Günün İddaa Kuponu 17.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamındaki maçlar Perşembe programında da devam ediyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor : ÜST (167.5) – 1.77 (Bets10)

İki takım da henüz savunma sistemini oturtabilmiş değil, yumuşak kaldılar hazırlık maçlarında. Bu maçta da bir tarafta Munford ve Newman, diğer tarafta Rıdvan, İsmet ve Green ile takımların tempoyu yüksek tutacaklarını, skorer kısaların liderliğinde ilk karşılaşmalarında olduğu gibi burada da bol skorlu ve çekişmeli bir mücadele ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Kazanan takımın 90 sayılara çıkması yine beklediğim bir sonuç olacak.

Pınar Karşıyaka – Petkim Spor : MS 1 – 1.37 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takım arasında elbette farklar mevcut. Karşıyaka hem kalite ve tecrübe anlamında hem de birbirini daha iyi tanıyan bir ekip olmasıyla büyük avantajlara sahip. Petkim’in de hazırlık döneminde iyi işlere imza attığını gördük. Bu nedenle bizleri çekişmeli ve keyifli bir karşılaşma beklediğini söylemek yanlış olmaz. Ancak son sözü tecrübeli oyuncuları ile Karşıyaka’nın söyleyeceğini ve zaman zaman zorlanacak olsa da kazanan taraf olacağını düşünüyorum.

Tofaş – Beşiktaş Sompo Sigorta : MS 1 (-5.5) – 1.54 (Bets10)

Tofaş kağıt üstüde Beşiktaş’dan net olarak bir kaç adım önde. Hem tecrübe hem de kadro derinliği açısından büyük avantaja sahipler. Her ne kadar seyircisiz de olsa maçın kendi sahalarında oynanacak olması da bir artı. Son maçta denk rakiplerinden Ormanspor’a bile 5 sayı farkla kaybeden, henüz hazır bir görüntü vermeyen genç oyunculardan kurulu Beşiktaş’ın bu maçta da işi zor olacak. Tofaş’ın kendi sahasında düşük handikapı da aşarak kazancağını, turnuvaya galibiyetle başalayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.73Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 27.09.20 (Erkenci)

Pazar programında biribirinden keyifli maçlar biziler bekliyor olacak. Ben de sizler için günün ilk bölümünde …