Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu 17.11.20 (Karma)

Günün İddaa Kuponu 17.11.20 (Karma)

Salı programında 7DAYS EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnesinde keyifli maçlar oynanacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma). Herkese bol şanslar.

AEK – Cholet : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe farkı net olarak ortada. AEK, üst düzey tecrübeye sahip oyunculardan kurulu bir takım ve özellikle kendi sahasında yüksek tempoda oynayıp verimli hücum ederek rakip savunmaları rahatlıkla bozan bir ekip. Ortalama 98 sayı ürettiler ilk 3 maçta ve Cholet’in her ne kadar iyi savunma yapıyor olsa da onları 85 sayının altında tutabileceğini düşünmüyorum. Dışarıdan Langford, içeriden Moreira ile rahat üreterek kazanmalarını bekliyorum.

Tenerife – Galatasaray : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.75 (Bets10)

Galatasaray tam kadro oynasa bile Tenerife karşısında ayakta kalması çok zor. İspanyol ekibi bu sezon Şampiyonlar Ligi’nin güçlü şampiyonluk adaylarından biri ve özellikle tecrübe seviyeleri oldukça yüksek. Kendi sahalarında oynadıkları son maçlarda da yüksek tempoda oynayıp hücumda verimli oynuyorlar. Bu maçta da hem Shermadini’yi pota altında etkili kullanıp hem de Huertas ile Fitipaldo’yu devreye sokarak temsilcimizin zayıf savunması karşısında rahat skor üreteceklerini, kazanırken 90 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum.

Joventut Badalona – Bahçeşehir Koleji : MS 1 (-7.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.42 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de form farkı var. İspanyol ekibi özellikle pota altında üstün bir takım. Owens’ın geri dönüşü ile Bahçeşehir biraz toparlanmış olsa da Tomic ve Brodziansky ikilisine karşı ayakta kalmaları pek mümkün görünmüyor boyalı alanda. Son maçlarda ortaya dirençli bir performans ortaya koydular ama artık grupta iddiaları kalmadığı için bu maçtaki dirençlerinin düşük olacağını, Green’in yokluğunda da başlarının çok ağrıyacağını, kaybederken handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 4.42Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 05.12.20

Cumartesi programının ilk bölümünde Yunanistan Ligi ve İspanya Liga Endesa kapsamında oynanacak maçlar arasından sizler …