Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 18.07.22

Günün İddaa Kuponu 18.07.22

2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası Pazartesi programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türkiye – Polonya : MS 1 (-4.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse sahada oynanan basketbol anlamında bence farklar var. Türkiye her ne kadar ikinci maçta Karadağ karşısında kötü bir sürpriz yaşasa da bunu telafi edecek güçte. Polonya son maçta Almanlar karşısında zorlanmıştı ve ilk maçta yaptıkları sürprizi tekrarlayamadılar. Bu maçta da Tibet, David ve Adem liderliğindeki millilerimiz karşısında handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. 

Hırvatistan – Belçika : MS 2 (+5.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.80 (Bets10)

İki takım arasında ne kadro kalitesi ne de sahada oynanan basketbol adına ciddi farklar olduğunu düşünmüyoruım. Bu maçta da bu paralelde bizleri çekişmeli bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum. Belçika’nın bu kez Pintelon’u daha iyi kullanacağını düşünüyorum. Hırvatlar son maçta Slovenya’yı yenerek moral depoladılar ama Belçika’nın dirençli oyunu karşısında da zorlanacaklarını düşünüyorum. Belçika’nın handiktapta kalacağını tahmin ediyorum. 

Karadağ – Almanya : ALT (146.5) – 1.62 (İddaa) & ALT (145.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında öyle önemli farklar olduğunu düşünmüyorum. Zaten iki ekibin de ilk 2 maçlarında birer galibiyeti var. Dolayısıyla kazanan takım grup liderliği konusunda önemli adım atmış olacak. Bununla beraber iki takımın da savunmada ne kadar disiplinli ve iyi performanslara imza attığını gördük şuana kadar. Bu maçta da bizlere sert, düşük tempolu ve kısır bir mücadele izleteceklerini, karşılıklı olarak 75 baremini geçemeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 5.83Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 25.09.22

Pazar programının ilk kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi, İspanya Süper Kupa, Fransa Betclic ELITE Pro A …