Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 18.08.22

Günün İddaa Kuponu 18.08.22

Perşembe programında oynanacak Hazırlık Maçları‘na dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Finlandiya – Ukrayna : MS 1 – 1.41 (İddaa) & MS 1 – 1.57 (intobet)

Finlandiya rakibine göre daha derli toplu ve disiplinli bir takım. Markkanen’in gelmesiyle beraber Salin, Koponen, Huff gibi tecrübeli görev adamlarının etkisi artacaktır. Ayrıca yeni jenerasyondan gelen Nkamhoua, Jantunen, Palmi, Valtonen, Madsesn ve Maxhuni gibi isimlerle beraber artık çok daha dişli bir takım konumundalar. Ukrayna deplasmanda olmasına rağmen onları Sanon, Len, Mykhailiuk üçlüsü ile zorlayacaktır ama 40 dakika sonunda Finlandiya’nın ev sahibi avantajını ve Markkanen’i iyi kullanarak kazanan taraf olacağını düşünüyorum. 

Hırvatistan – Macaristan : ÜST (156.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (158.5) – 1.84 (intobet)

İki takım arasında alında kağıt üstünde net anlamda farklar var. Hırvatistan hem NBA yıldızları hem de yeni devşirme Smith liderliğinde normal şartlarda evlerindeki bu maçta bir sürprize izin vermemeleri gerekiyor. Ama Macaristan dişli bir rakip ve Hırvatistan’ın da halen istikrarsız bir takım olduğunu düşündüğümüzde taraf bahsine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da tempoyu sevmelerini ve hazırlık döneminde verimli hücum ettiklerini dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Türkiye – Polonya : ÜST (164.5) – 1.85 (intobet)

Milli takımımız tıpkı İstanbul’daki maçta olduğu gibi bu maçta da net olarak maçın favorisi. Koç Ataman Yunanistan maçı öncesi belki bazı isimleri dinlendirme yoluna gidebilir ama bu durumda bile, Sertaç, Alperen ve Larkin’den yoksun çıktığımız İstanbul’daki maçta koç Milicic’in öğrencilerini 94-78 gibi net bir skorla yenmeyi bilmiştik. Bu maçta da rakibin yumuşak savunmasını cezalandıracağımızı ve yüksek tempoda oynanmasını beklediğim maçta bol skor göreceğimizi tahmin ediyorum. 

Yunanistan – Gürcistan : ÜST (156.5) – 1.83 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Koç Itoudis, Giannis’i Türkiye maçı öncesi dinlendirmek isteyebilir ama o oynamasa bile Yunanistan’ın Sloukas ve Calathes gibi maestro oyun kurucular liderliğinde Gürcistan’ın zayıf savunmasını istediği gibi işleyeceğini, rahat skor üreteceğini düşünüyorum. Bu nedenle de handikap riskine girmektense toplam bareme göre üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 9.78Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Brescia – Trento İddaa Tahmini 25.09.22

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Bertolazzi Turnuvası’nın final maçında Brescia Pazar günü saat 21:00’da Trento ile …