Güncel
Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 18.08.23

Günün İddaa Kuponu 18.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvaları kapsamında Cuma günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Polonya – Estonya : MS 1 & ALT (154.5) – 1.91 (İddaa) ; MS 1 & ALT (154.5) – 2.33 (intobet)

İki takıma arasın bir kalite ve tecrübe farkı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Polonya, son Eurobasket’de yarı final oynamış bir takım ve oradaki en önemli silahlarından ikisi Ponitka ile Balcerowski yine sahada olacaklar ki ev sahibi avantajları da var. Bu da onları maçın net olarak favorisi yapıyor. Diğer yandan karşılarında kendileri gibi sert ve disiplinli savunma yapabilen, düşük tempoda oynamayı seven ve hücumda da sınırlı yeteneklere sahip bir rakip var. Bu da maçın düşük skorlu geçeceğini gösteriyor. 

İsveç – Türkiye : Deplasman ÜST (93.5) – 1.63 (İddaa) & Deplasman ÜST (93.5) – 1.95 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. İsveç’in grup aşamasında farklı yendiğimiz Bulgaristan ve İzlanda’dan pek de farklı bir seviyede olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca grup maçlarında savunmada sorun yaşadıklarını da gösterdiler. Pota altında Birgander’in yokluğunda iyice zayıflamış durumdalar ve taraftar desteğini arkamıza alarak Alperen ve Ömer Faruk’u pota altında verimli kullanarak rahat skor üreteceğimizi, kazanırken 90 baremini de kolaylıkla aşabileceğimizi tahmin ediyorum. 

Bosna Hersek – İsrail : MS 2 (+8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.61 (intobet)

Her ne kadar kağıt üstünde Bosna Musa ve Nurkic liderliğinde bir adım önde olsa da İsrail’in takım savunması ve top paylaşımı konusunda ne kadar verimli bir takım olduğunu gördük grup aşamasında. Bu da onları dişli bir rakip yapıyor. Bosna’nın bu tamam mı devam mı maçını kalite ve tecrübe farkıyla kazanacağını düşünsem de İsrail’in kolay lokma olmayacağını ve handikapta kalacağını da düşüncelerime eklemeliyim. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: 4.48
intobet Oranı: 7.32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …