Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 19.06.20

Günün İddaa Kuponu 19.06.20

İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL‘de final turnuvası heyecanı Cuma programında oynanacak maçlarla devam edecek. Ben de sizler için en güvendiğim tahminleri belirleyerek Günün İddaa Kuponu‘nu hazırladım. Herkese bol şanslar.

Ludwigsburg – Bayern Munich : EvSahibi ÜST (77.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (80.5) – 2.08 (Bets10)

İki takım da turnuva boyunca bizlere yüksek tempolu ve hücum odaklı bir basketbol izlettiler. Bayern’in savunması genelde yumuşak kaldı. İlk maçta da Ludwigsburg’un iki formda skoreri Wimbush ile Knight’a çare bulamamışlardı. Koç Kostic’in öğrencileri seride 1-0 geride ve bu maçı kazanmaktan başka çareleri yok. Ancak birden bire sihirli değnek değmiş gibi savunmayı sertleştirebileceklerini düşünmüyorum. Ludwigsburg’un etkili hücumları karşısında yine zorlanacaklardır, koç Patrick’in öğrencilerinin 80 sayıyı geçmelerini bekliyorum.

Unicaja Malaga – Barcelona : ÜST (161.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.45 (Bets10)

Malaga hücumda yüksek potansiyelli bir takım. Bouteille ve Waczynski gibi etkili şutörlere sahipler ki Herun-Thompson ikilisi zaman zaman yumuşak kalan Barça savunmasını da zorlayacaktır boyalı alanda. Özetle Malaga’nın Barça karşısında da 80 sayının altında kalmasını beklemiyorum. Pangos, Kuric, Hanga, Higgins gibi tempoyu isimleri bünyesinde bulunduran Barça’nın da hücumda sorun yaşamayacağını ilk maçta olduğu gibi 90 sayıları geçebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneğinden yana olacak.

Ratiopharm Ulm – Frankfurt : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.99 (Bets10)

İlk maçta da gördük ki iki takım arasında kadro kalitesi ve form anlamında çok ciddi farklar var. Frankfurt’un net olarak havlu attığını söyleyebiliriz ve bunun da etkisiyle Ulm’un yine elini kolunu sallaya sallaya, yüksek tempoda hücum edeceğini düşünüyorum. Belki bu kez 100 sayıları göremezler ama bitse de gitsek modundaki Frankfurt karşısında formda skorerleri ile 90 sayıları görmekte sorun yaşamalarını beklemiyorum.

Kirolbet Baskonia – Tenerife : MS 1 – 1.20 (İddaa) & MS 1 – 1.29 (Bets10)

Normal sezonda iki takımın arasında fark olduğun söylemek güçtü, hatta Tenerife’nin daha formda daha moralli olduğu için bir adım önde olduğunu söylerdik. Ama sakatların iyileşmesi ile Baskonia çok daha güçlü bir takıma evrilmiş durumda. Emektar Huertas ve formsuz Lundberg karşısında Baskoia’nın Granger, Henry, Vildoza gibi kaliteli kısalarla üstünlük kuracağını, bunun da direkt skora yansıyıp Baskonia’yı galibiyete taşıyacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3,78
Bets10 Oranı: 7,74Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …