Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 19.08.22

Günün İddaa Kuponu 19.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Cuma programında oynanacak mücadelelere dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Yunanistan – Türkiye : MS 1 (-9.5) – 1.83 (intobet)

Giannis faktörü söz konusu olunca elbette Yunanistan’ın OAKA’daki bu müthiş atmosferde maçın favorisi olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Yani burada duygusal davranmamak gerekli ki çemberi korumada ve genel anlamda savunmada sorun yaşayan takımımızın Giannis’in potaya ataklarını durdurabilmesi pek mümkün görünmüyor. Evet Yunanistan’a atarak karşılık verebileceğimizi düşünüyorum ama savunmada ayakta kalamayacağımız için handikapda da kalamadan maalesef hazırlık dönemindeki ikinci mağlubiyetimizi alacağımızı düşünüyorum. 

Gürcistan – Polonya : MS 1 – 1.49 (intobet)

Gürcistan özellikle 4-5 rotasyonu açısından net olarak Polonya’dan daha kaliteli ve üstün bir takım. İlk 2 maçta Türkiye ve Yunanistan karşısında aldıkları farklı mağlubiyetlerin reaksiyonunu denk rakipleri Polonya karşısında göstereceklerini, pota altında Shengelia, Shermadini, Mamukelashvili ile beraber net bir üstünlük kuracaklarını, ayrıca bu kez McFadden’ı da daha skorer şekilde, daha verimli kullanacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi riski daha da azaltmak azına Gürcistan’ın handikapsız galibiyetinden yana kullanacağım. 

Almanya – Çekya : MS 2 (+6.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.55 (intobet)

Turnuvadaki favori takımlar arasında gösterilmeseler de iki takım da o ekipleri zorlayacak seviyedeler. Özellikle Çekya’nın sürpriz yapabileceğini, yüksek potansiyelli bir kadro olduğunu düşünüyorum. Satoransky ve Vesely ikilisinin liderliğinde burada Almanya’daki turnuvada Sırbistan ile final oynamalarını bekliyorum. Yani bu maçta ev sahibi Almanya’yı yenmeleri bence beklenen sonuç olur, bu nedenle de riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.23Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (2) 02.10.22

Pazar programının ikinci kısmında İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa, Yunansitan Süper Kupa …