Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (2) 01.03.20

Günün İddaa Kuponu (2) 01.03.20

Pazar programında oynanacak maçlar arasından günün ikinci bölümü için sizlere en güvendiğim tahminleri hazırladım. İşte karşınızda ikinci Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Valencia – Burgos : İY 1 – 1.30 (İddaa) & İY 1 – 1.38 (Bets10)

Yarasalar kağıt üstünde bir değil bir kaç adım önde Burgos’dan. Her ne kadar guard rotasyonunda ciddi sorunlar olsa da artık kendi sahalarında kazanıp taraftarları ile barışmak için ekstra konsantre olacaklarını, diğer taraftan play-off yarışında çok değerli olacak bu galibiyet için de herşeylerini sahaya koyacaklarını düşünüyorum. Dubljevic-Tobey ikilisi ile pota altını domine etmelerini, ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum.

Bayern Munich – Oldenburg : İY&MS 1 – 1.35 (İddaa) ; İY&MS 1 – 1.47 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Bayern BBL takımlarının çoğundan bir kaç gömlek üstte bir kadroya sahip. Evlerinde oynamanın avantajıyla bu maçta da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Formda uzunları Monroe’nun Mahalbasic’e boyalı alanda üstünlük kurmasını bekliyorum ki Zipser-Lucic ikilisinin enerjisine ve fiziksel oyununa da Oldenburg’un cevap vermesi zor olacak. Bayern’in ilk yarıdan üstünlüğü eline alarak maç sonuna kadar da götürmesini bekliyorum.

Unicaja Malaga – Real Madrid : MS 2 – 1.25 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

Her iki takım da çok önemli eksikler var ama bu eksiklerle oynamayı daha iyi bilen ve daha geniş kadrosu olan taraf tartışmasız Real Madrid tabiki. Randolp ve Llull olmadan Fenerbahçe ve Panathinaikos gibi önemli rakipleri Campazzo, Tavares, Thompkins, Carroll’ın üstün performanslarınile devirmeyi başaran Real’in, neredeyse takımın yarısından yoksun olan ve yakın zamanda burada yenip kupayı kaldırdıkları Malaga karşısında hata yapmayacağını, kazanarak liderlik yarışında Barça’yı takip edeceğini düşünüyorum.

Kızıl Yıldız – Cedevita Olimpija : İY&MS 1 – 1.30 (İddaa) ; İY&MS 1 – 1.43 (Bets10)

Kızıl Yıldız Punter, Lucas, Baron, Brown gibi etkili guardları, iyileşen Perperoglou’nun ritm bulmaya başlaması ve Gist ile Stimac’ın pota altına getirdikleri tecrübe ile herşeye rağmen Adriyatik Lig’in en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Eski gücünde olmayan ve Simonovic gibi tecrübeli bir silahını kaybetmiş olan Cedevita karşısında ateşli taraftarlarının desteğini arkalarına alarak ilk yarıdan üstünlük kurmalarını, maç sonunda da kazanan taraf olmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 2.85
Bets10 Oranı: 3.92

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …