Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu (2) 02.09.21

Günün İddaa Kuponu (2) 02.09.21

Perşembe programında Polonya Ligi ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadeleler arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

HydroTruck Radom – Czarni Slupsk : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

Her iki takımın da bir çok yeni oyuncusu var. Ancak hazırlık dönemini daha verimli geçiren taraf bana göre net olarak Radom oldu. Ayrıca onların ellerindeki yabancı oyuncuların Avrupa tecrübesi çok daha fazla. Özellikle Ireland ve English gibi iki önemli lidere sahip olmaları onları sadece bu maçta değil sezon boyunca rahatlatacaktır. Pota altında da basketbolu iyi bilen, Yugoslav ekolünden gelen iki uzun Ostojic ve Kraljevic var. Evlerinde oynayacakları sezonun ilk maçında taraftar desteğiyle beraber kazanmalarını bekliyorum.

Brose Bamberg – Crailsheim Merlins : MS 1 – 1.70 (Bets10)

Bamberg, Vitali, Hall, Kravish gibi önemli isimlerini kaybetmiş olsa da Simpson, Prewitt, Robinson, Cooke, Heckmann, Geben gibi değerli eklemeler yaparak bana göre geçen sezondan da daha derin ve güçlü bir rotasyona sahip oldu. Crailsheim ise Bell-Haynes ile McNeace’in yerini tam olarak dolduramadı ve bence güç kaybetti. Evet takımın direksiyonundaki yeni isim Shorts özel bir oyuncu ki geçen sezon Hamburg’a da sınıf atlatmıştı ama etrafındaki isimlerin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bamberg’in daha tecrübeli kadrosuyla hazırlık dönemine galibiyetle başlamasını bekliyorum. 

Dijon – LDLC Asvel Villeurbanne : MS 2 – 1.41 (Bets10)

Dijon koç Markovic’in göreve gelişi ve kadrosuna kattığı Henry, Kelly, Saibou gibi isimler artı Simon ve Holston liderliğinde elbette yine ligin dişli, tehlikeli takımlarından biri olacak. Ancak Asvel de Heurtel, Fall, Cole, Yabusele gibi önemli kayıplara rağmen yaptığı takviyelerle önemli ölçüde güç kaybetmedi. Chris Jones, Diot, Lacombe, Howard, Osetkowski, Wembanyama, Morgan gibi isimlerle bu maçta Dijon’a üstünlük kuracaklarını, son 3 şampiyonluğu kazandıkları bu turnuvaya galibiyetle başlayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.55Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gaziantep – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası mücadelesinde Gaziantep Cuma saat 19:00’da Galatasaray NEF …