Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 03.07.22

Günün İddaa Kuponu (2) 03.07.22

2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemelerinde Pazar günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Angola – Orta Afrika : ALT (140.5) – 1.85 (Bets10)

Her iki takım da düşük tempoda oynamayı seviyorlar ve Angola iyi savunma yaparken Orta Afrika ise iyi savunma yaparken üretimde ise sorun yaşayan, kısır bir takım. Bu grupta maç başına sadece 61 sayı bulabildiler. Angola maçın favorisi olsa da handikap riskine girmektense iki takımın düşük tempo basketbollarına ve özellikle Orta Afrika’nın kısır hücum performansına güvenerek tercihimi toplam bareme göre alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

Ruanda – Tunus : ALT (135.5) – 1.85 (Bets10)

Ruanda adına çok kritik bir maç olacak. Kazanmaları şart ve aynı zamanda da Kamerun’un yenilmesini bekleyecekler. Düşük tempoda oynayan, kısır bir takım olduklarını biliyoruz. Tunus gibi iyi savunma yapan bir takım karşısında işleri çok zor olacak ki nitekim ilk karşılaşmalarında Tunus ev sahibi avantajını iyi kullanarak 65-51 gibi net bir skorla kazanmıştı. Bu maçın bir benzerini görebiliriz, öncelikli tercihim yine düşük skordan yana olacak ilk karşılaşmalarında olduğu gibi. 

Kamerun – Güney Sudan : MS 2 (-12.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Sudan artık kıtanın etkili ve kaliteli takımlarından biri. u grupta 5’te 5 yaparak da bunun altını çizdiler zaten. Kamerun ise zayıf ekiplerden biri. Bu maçı kaybetseler de eğer Ruanda da kaybederse ikinci tur biletini kapacaklar, bu nedenle de kafaları nispeten rahat olacak. Sudan’ın formda ve agresif performansı karşısında fazla direnemeyeceklerini, handikapta kalamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 6.33Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …