Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (2) 09.02.24

Günün İddaa Kuponu (2) 09.02.24

NBA programında Cuma günün ikinci bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Phoenix Suns – Utah Jazz : MS 1 (-4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.67 (intobet)

Evet Suns cephesinde Booker ile Beal’ın durumları belirsiz ama gelen haberlere göre en az biri oynayacak ve sağlıklı bir Durant’in yanına en az birinin daha eklenmesiyle kendi sikletlerinde olmayan Jazz’ı Nurkic’in de yardımıyla yenebileceklerini düşünüyorum. Özellikle evden uzaktaki performansı iyi olmayan Jazz karşısında Markkanen ve Sexton’a rağmen düşük handikapı da geçmekte sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. 

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets : MS 2 – 1.44 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı yok gibi görünebilir size de ama konu sahada oynanan basketbola ve takım olgusuna gelince Denver rakibinden bir değil, bir kaç adım önde. Sonuçta bu kadro geçen sezon şampiyon oldu ve bu maçta ana parçalar Jokic, Murray, Porter, Gordon sahada olacaklar. Lakers cephesinde Lebron ile Davis sağlıklı olarak birlikte sahada olabilseler bile Jokic ve arkadaşlarına güçlerinin yetmeyeceğini düşünüyorum. Yine de riski azaltmak adına handikapsız, direkt Denver galibiyetine gideceğim. 

Portland Trail Blazers – Detroit Pistons : MS 2 (+8.5) -1.49 (İddaa) & MS 2 (+8.5) -1.73 (intobet)

İki takım da kendi konferanslarında puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Diğer yandan son maçlarda toparlanma sinyalleri de veriyorlar. Özellikle Pistons son dönemde deplasmanda olmasına rağmen rakiplerine kolay teslim olmadı ki son 3 deplasman maçlarından ikisini kazandılkarını tekrar hatırlatalım. Bu maçta da Cunningham, Ivey, Duren gibi silahlarla pes etmeyeceklerini, kaybetseler de en azından handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 4.77Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 02.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Cumartesi günü saat 06:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem …