Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 11.02.24

Günün İddaa Kuponu (2) 11.02.24

Pazar programının ilk kısmında Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara istinaden en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim. 

Mitteldeutscher – FC Bayern Munich : Deplasman ÜST (89.5) – 1.46 (İddaa) & Deplasman ÜST (89.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını sanırım detaylıca anlatmaya gerek yok. Bayern bu sezon çok formda, çok diri ve tam 10 maçtır kaybetmiyor ligde. Özellikle tempolu ve verimli hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. Bu maçta da karşılarında tempoyu tetikleyen, ligin en kötü savunma takımlarından birisi var. Zayıf rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken de 90 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

LDLC Asvel Villeurbanne – Bourg : MS 2 (+7.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı var. Asvel’in elinde Lauvergne, Cabarrot, Scott gibi değerli silahlar olsa da De Colo’nun yokluğunda Lee’nin de sakatlanması canları sıktı, ayrıca Fall’un da sakatlığı devam ediyor. Bu eksiklerle beraber Bourg gibi formda bir takım karşısında evlerinde de olsalar işlerin çok zor olacağını düşünüyorum. Geçen hafta Monaco’yu devirmiş olan Bourg’un EuroCup’da da direkt çeyrek final bileti kapmış olmanın moraliyle bu deplasmanda kolay lokma olmayacağını, en azından handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

Baskonia – Joventut Badalona : ÜST (165.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.52 (intobet)

Baskonia bir Euroleague takımı ve son dönemde de formda olduklarını biliyoruz, özellikle evlerinde. Ateşli taraftarlarının desteğiyle burada onları yenmek gerçekten zor. Ancak Badalona da dişli bir rakip ve bu nedenle de handikap ya da taraf bahsine yönelmeyeceğim. Daha güvenilir gördüğüm bir liman var o da takımların son haftalarda sergilediği tempo ve hücum odaklı basketbol dahilinde toplam baremden üst seçeneği! Bir tarafta Miller-McIntyre, Howard, Moneke, Marinkovic diğer tarafta Evans, Feliz, Brodziansky, Cook gibi silahlar varken bizi keyifli, bol skorlu bir Pazar maçının beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 4.42Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 24.02.24

NBA‘de Cumartesi programının ikinci kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte …