Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (2) 12.06.21

Günün İddaa Kuponu (2) 12.06.21

Cumartesi programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Metropolitan Levallois – Roanne : MS 1 & ÜST (159.5) – 1.91 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (160.5) – 2.60 (Bets10)

İki ekibin kalan maçlarda hedefleri farklı. Levallois play-off biletini garantilemek ve iyi bir sıralama elde etmek isterken, Roanne ise ligde kalmak için çabalıyor. İki takımın ortak noktası ise son haftalarda yüksek tempoda, bol skorlu maçlar çıkarmaları. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Levallois’nın Brown, Goodwin, Michineau gibi silahlarla galibiyete ulaşırken rakibin vasat savunmasına karşı 85 baremine ulaşabileceğini, Roanne’un da bu tempoda en az 75 sayı çıkarabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim ev sahibinin galibiyetiyle beraber yüksek skordan yana olacak. 

Le Mans – Nanterre : ÜST (165.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.72 (Bets10)

İki takımın da genel anlamda yüksek tempoda, hücum odaklı bir basketbol oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını, savunmada fazla zorluk çıkarmayacaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Narce ve Brown, diğer tarafta Reed ve Warren liderliğinde bol skor izleyeceğimizi, açık alanı iyi kullanan iki denk takımın kapışmasında öncelikli olarak üst seçeneğini değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Alternatif olarak da direkt Nanterre galibiyeti denenebilir. 

Pau Orthez – Cholet : MS 1 – 1.39 (İddaa) & MS 1 – 1.58 (Bets10)

İki ekip arasında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde ciddi farklar görünmese de özellikle son haftalarda sahada oynanan basketbol açısından net farklar olduğu bir gerçek. Orthez son 5 maçını kayıpsız geçerken Williams, Bibbins, Threatt, Sanford gibi silahların tamamını devreye sokmuştu. Cholet ise düşme hattından kurtulabilmek için kazanmak zorunda ama deplasman karneleri bunun tam aksini söylüyor. Bu maçta da formda rakiplerini yenerek şeytanın bacağını kırabileceklerini düşünmüyorum. Alternatif düşünenler için üst seçeneğini önerebilirim. 

İddaa Oranı: 3.93
Bets10 Oranı: 7.07Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Strasbourg – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 21.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A çeyrek final maçında Strasbourg Pazartesi saat 21:00’da Metropolitan Levallois ile …