Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu (2) 12.08.22

Günün İddaa Kuponu (2) 12.08.22

Cuma programında yer alan Hazırlık Maçları‘na dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Çekya – Bulgaristan : MS 1 (-20.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-22.5) – 1.82 (intobet)

Çekya bana göre EuroBasket’in gizli madalya adaylarından biri. Satoransky-Vesely ikilisinin sağlıklı olduklarında bu kadroyla neler başarabildiğini geçtiğimiz yıllarda gördük. Birbirlerini çok iyi tanıyan, makine düzeninde bir takım Çekya. Karşılarında Bost ve Vezenkov gibi iki önemli silahı bulunmayan, vasat bir rakip var. Evet onların da ilk hazırlık maçı olacak ama yine kalitelerini kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla göstereceklerini, çok rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

Türkiye – Slovenya : MS 1 (+6.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (+4.5) – 1.84 (intobet)

Evet Slovenya’da Doncic ve Dragic faktörü çok önemli, onları bir adım öne taşıyor ama biz de Larkin’in dönüşüyle farklı bir seviyeye çıkacağız. İki takım da tempoyu seviyorlar ve yüksek skorlu bir maç izleyebiliriz. Bunun yanında milli takımımızın pota altında Alperen ve Sertaç ile beraber Slovenya’ya üstünlük kurabileceğini düşünüyorum. Cedi ve Furkan’ın da onları kanatlarda zorlamasını bekliyorum. Taraftar desteğinin de Ukrana maçına göre daha fazla olacağını tahmin ediyorum. Bu artılarla beraber de kolay pes etmeyeceğimizi, kaybetsek de handikapta kalabileceğimizi düşünüyorum.

İtalya – Fransa : MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.60 (intobet)

İtalya, Ağustos ayı dönemindeki ilk hazırlık maçına çıkıyor. Fransa ise ilk hazırlık maçında 7 Ağustos’da konuk ettiği kendi sikletinde olmayan Hollanda’yı 89-65 gibi bir skorla farka boğmuş, maçı tam anlamıyla domine etmişti. Bu maçta da İtalyanlar’ın Gobert, Poirier, Jaiteh’den oluşan 5 numara rotasyonuna karşı çoğu zaman çaresiz kalacaklarını, boyalı alanda net bir üstünlük kurmasını beklediğim Fransa’nın sahadan galibiyetle ayrılacağınıdüşünüyorum. Hatta düşük handikaplı Fransa galibiyetleri de denenebilir. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 5.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim …