Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 13.02.24

Günün İddaa Kuponu (2) 13.02.24

Salı programında ING Türkiye Kupası ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Anadolu Efes – Manisa BBSK : MS 1 (-10.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Efes her alanda rakibinden üstün bir takım. Hem kadro kalitesi ve tecrübesi hem de rotasyon derinliği anlamında çok iyi durumdalar. Sakatların iyileşmesiyle koç Mijatovic’in elinde geniş bir havuz var. Bu eleme maçını evlerinde oynamanın avantajına sahip olduklarını da düşündüğümüzde son maçlarda kötü bir görüntü veren, direnci çabuk kırılan Manisa karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını öngörüyorum. 

Pınar Karşıyaka – Galatasaray Ekmas : ÜST (171.5) – 1.62 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.79 (intobet)

Her ne kadar ligdeki durumları ve son haftalarda sahaya koydukları basketbol aralarında bir denklik olduğunu göstermese de Karşıyaka’yı bir adım önde görsek de sonuçta burada Daçka’ya yenildikleri için Galatasaray da neden olmasın diyecektir! Bu tamam mı devam mı maçında ben iki takımın da kazanmasını sürpriz görmüyorum. Bu nedenle de handikap ya da taraf bahsine yönelmeyeceğim. İki takımın da son dönemdeki yüksek temposuna, hücum odaklı basketboluna ve savunmada yaşadığı sıkıntıya güvenerek üst seçeneğine gideceğim.  

Braunschweig – Mitteldeutscher : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.58 (intobet)

İki takım arasında ciddi boyutlarda olmasa da bir seviye farkı var ki özellikle form grafiği anlamında Braunschweig son günlerde istim üstünde. Onlar hücumda ne kadar verimli ve istikrarlı bir performans sergiliyorlarlarsa Mitteldeutscher de savunmada o kadar yumuşak ve kötü bir performansa imza atıyor. Bu deplasman maçında da vidaları sıkabileceklerini düşünmüyorum. Sonuçtan bağımsız olarak formda Braunschweig’in 90 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.64
intobet Oranı: 4.75Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Bamberg – Tubingen İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Bamberg Cumartesi günü saat 20:30’da Tubingen ile karşılaşacak. Hem …