Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 14.08.21

Günün İddaa Kuponu (2) 14.08.21

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında Cumartesi programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Lüksemburg – İsveç : Oranı: ÜST (160.5) – 1.60 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.86 (Bets10)

İki takım da ilk maçlarını Portekiz’e kaybettikleri için bu maç çok daha kritik olacak. Kaybeden takımın ilk 2 sıra yani elemelere katılabilmek için gerekli olan bilet konusunda ciddi bir yara alacağını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle de iki takım birden varını yoğunu ortaya koyacaktır. Deplasmanda da olsa bu kez İsveç’in hata yapmayacağını ve net favori olarak çıkacağı maçı kazanacağını düşünüyorum. Ama handikap riskine girmektense iki takımın da ilk maçlarındaki tempoya ve İsveç’in Eriksson ile Hakanson liderliğinde hücumda patlama yapacağını düşünerek üst seçeneğine yöneleceğim.

Slovakya – Makedonya : ALT (142.5) – 1.65 (İddaa) & ALT (140.5) – 1.86 (Bets10)

İki takım da ilk maçlarında İsviçre ile karşılaşmışlar ve bu sınavda benzer reaksiyonlar göstererek savunmada sert ve agresif olabileceklerini, fiziksel oynayabileceklerini ama üretim konusunda kısır kalacaklarının mesajlarını vermişlerdi. Dolayısıyla bu maçta da birbirlerine farklı bir senaryo işletebileceklerini düşünmüyorum. Yine savunmaların sert ve ön planda olacağını, her sayının çok değerli ve belirleyici olacağı, düşük tempolu, kısır bir mücadele olmasını bekliyorum. Bu nedenle öncelikli hedefim alt seçeneği olacak. 

Danimarka – Karadağ : MS 2 (-17.5) – 1.43 (İddaa) & MS 2 (-16.5) – 1.84 (Bets10)

İki takımın kadro kalitesine ve uluslararası tecrübe seviyesine baktığımızda Karadağ’ın net olarak bir değil bir kaç adım önde olduğunu söyleyebiliriz, özellikle Danimarka’da hem Shields hem de Lundberg’in forma giymeyeceğini düşündüğümüzde. Dolayısıyla bu maçta Karadağ’ın rakibine her pozisyonda üstünlük sağlayacağını ve handikapı aşarak rahat bir galibiyet elde edip grup liderliği için önemli bir avantaj yakalayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.78
Bets10 Oranı: 6.37Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 15.09.21

Çarşamba programında oynanacak olan FIBA  Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …