Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 14.11.22

Günün İddaa Kuponu (2) 14.11.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemelerinde 2. turun Kasım penceresi Pazartesi günü kapanıyor. Ben de sizlere günün son bölümündeki maçlar için en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Letonya – Büyük Britanya : MS 1 (-11.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Ancak Letonya’nın bileti garantilemiş olması ve Britanya’nın da şansının kalmamış olmasıyla beraber tam bir formalite maçı izleyeceğiz. Yunanistan karşısında 20 sayı farkla elde ettikleri galibiyette olduğu gibi yine Timma, Dairis Bertans, Strelnieks liderliğinde net bir galibiyet elde edeceklerini düşünüyorum. Bu kez Lomazs, Grazulis, Pasecniks gibi silahları da verimli kullanarak farka gideceklerini tahmin ediyorum. 

İsveç – İsrail : MS 1 (-3.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında normal şartlarda bir adım önde olan taraf İsrail diyebiliriz ama hem Euroleague oyuncularından hem de Avdija’dan yoksun oldukları için sıradan, hatta zayıf bir takıma dönüşmüş durumdalar. Karşılarındaki İsveç ise Eriksson dışında ideale yakın bir kadro ile bu maçta mücadele edecek. Hakanson, Borg, Birgander üçlüsünün liderliğinde deplasmanda da zorlanmadan yendikleri rakiplerini bu kez içerde taraftarları önünde yine yeneceklerini düşünüyorum. 

Sırbistan – Türkiye : MS 2 (+8.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.56 (intobet)

Milli takımımız rakibinden 1 galibiyet geride ve bu nedenle de çok ama çok kritik bir maça çıkıyor, Dünya Kupası yolunda tamam mı devam mı maçı demek yanlış olmaz. Sırbistan’da Nedovic ve Micic’in kadroda olmayacak olması koç Pesic’in planlarını bozdu. Evet ellerinde Guduric, Ristic, Lucic gibi önemli silahlar var ama birlikte oynama konusunda sıkıntılı bir takım olduklarının altını çizelim. Onların aksine bizim çocuklar ise Belçika karşısında daha 3 gün önce çok iyi bir performans sergilemişlerdi. Bu maçta da milli takımımızın yüksek motivasyon ve enerji ile sahada son ana kadar mücadele edeceğini düşünüyorum. 

Fransa – Bosna Hersek : MS 1 (-18.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-18.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var. Fransa Wembanyama faktörü sayesinde çok önemli bir hava ve ritm yakaladı. Franscisco’nun da Peristeri’deki form grafiğini milli takıma taşımasıyla beraber B takımı ile mücadele etmelerine rağmen Litvanya karşısında görkemli bir galibiyet aldılar. Artık Dünya Kupası bileti için sadece 1 galibiyete daha ihtiyaçları var ve bunu evlerinde net bir şekilde alacaklarını, kazanırken handikapı geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 4.54
intobet Oranı: 7.18Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 03.12.22

Cumartesi programının son kısmında Fransa Betclic ELITE Pro A, Almanya Kupası, İspanya Liga Endesa sahnelerinde …