Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (2) 19.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 19.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 8. hafta programında Pazar günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Anadolu Efes : ÜST (165.5) – 1.62 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.80 (intobet)

Merkezefendi, çıkışa geçmek isteyen ve bunun için de evinde sürpriz bir galibiyet arayan takım konumunda. Efes’i de böyle moralsiz ve yorgun yakalamışken Mason ve Lomazs liderliğinde tempoyu forse edeceklerini, pota altında da Oturu’nun enerjisi ve atletizmi ile Efes’i zorlayabileceğini düşünüyorum. Yine de handikap riskine girmeyeceğim, bunun yerine Efes’in tempoya karşılık verip atarak kazanmayı savunmada ekstra efor harcamaya tercih edeceğini, yorgunluğun da oyunun bu tarafında daha çok etkisi olacağını düşünerek üst seçeneğine yöneleceğim.

Manisa BBSK – Fenerbahçe Beko : ÜST (161.5) – 1.61 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.80 (intobet)

Manisa bir süre aradan sonra yeniden 5 yabancı ile oynayabilecek. Duval daha çok yeni ve adaptasyon süreci olacaktır ve yüksek skor potansyelli bir guard olduğunu biliyoruz. Onun liderliğinde yine tempolu bir Manisa izleyeceğimizi düşünüyorum, özellikle iç saha maçlarında. Fenerbahçe ise Maccabi yenilgisi ve yolculuk sonrası hem mental hem de fiziksel olarak yorgun, bunun da savunmalarına yansıyacağını, atarak kazanmayı daha kolay göreceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Bahçeşehir Koleji – Onvo Büyükçekmece : ÜST (168.5) – 1.61 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.75 (intobet)

Bahçeşehir’de sakatların dönmesiyle özellikle yerli rotasyonunda koç Atalay’ın eli rahatladı. Muhammed, Egemen, Arca, Berkay artı Hadi’yi artık kullabiliyor. Bunun yanında Boutsiele ve Bouteille ikilisi fark yaratıyor hücumda. Bu maçta da kendileri gibi tempoyu seven ve savunması iyi seviyede olmayan Büyükçekmece karşısında üretimde zorlanmayacaklarını, Büyükçekmece’nin de onlara Reed, Perez, Ray üçlüsü ile atarak karşılık verebileceğini düşünüyorum. Ev sahibinin 85, misafir takımın 80 baremini geçmesini beklediğim maçta tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 4.20
intobet Oranı: 5.67Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 06.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta kapanış gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için …