Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu (2) 20.07.22

Günün İddaa Kuponu (2) 20.07.22

2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda Çarşamba programının son bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İtalya – Hırvatistan : MS 1 (-2.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde öyle ciddi farklar yok. Ama turnuva genelinde sergiledikleri performanslara bakınca İtalya’nın daha iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Canka, Okeke ve Casarin üçlüsü liderliğinde ellerinde özel bir yıldız adayı olmamasına rağmen Yunanistan’ı yenip İsrail’e de kafa tutmuşlardı. Hırvatistan ise grubunda sadece 1 galibiyet alabildi ve Fransa ile Belçika’ya kaybetti. Bu tamam mı devam mı maçında takım olgusu bakımında daha iyi görüntü veren İtalyanlar’ın düşük handikapı da aşarak kazanmalarını bekliyorum. 

Litvanya – Almanya : ALT (149.5) – 1.48 (İddaa) & ALT (146.5) – 1.82 (Bets10)

Her ne kadar Litvanya kağıt üstünde daha iyi bir takım gibi görünse de Almanya turnuva boyunca özellikle savunmada ortaya koyduğu disiplinli ve dirençli performansla rakiplerine kök söktürmüş bir ekip. Bu maçta da kolay lokma olmayacaklarını yine savunmadaki savaşçı ve mücadeleci kimlikleri ile göstereceklerdir. Litvanya da zaten son maç hariç hücumda iyi görüntü vermedi ve bu maçta rakibin sert savunması karşısında zorlanmaları muhtemel. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

Fransa – Portekiz : MS 1 (-19.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-22.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Fransa güçlü şampiyonluk adaylarından biri ve gruptaki ilk iki maçı farklı kazanarak da bunu gösterdi. Son maçta liderliği garantilediği için Slovenya karşısında aktif dinlenme yaptılar. Portekiz ise ilk 2 maçta iyi dirense de son maçta Yunanistan karşısında darmadağın oldu ve aslında gerçek seviyeleri de ortaya çıktı. Strazel liderliğindeki iddialı Fransa’nın bu tamam mı devam mı maçında hata yapmayacağını ve rakibin direncini erkenden kırarak handikapı geçip rahat kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 6.23Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim …