Anasayfa / FIBA U20 European Challengers / Günün İddaa Kuponu (2) 21.07.21

Günün İddaa Kuponu (2) 21.07.21

FIBA U20 European Challengers turnuvasında Çarşamba programının ikinci bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Çekya U20 – Arnavutluk U20 : ALT (141.5) – 1.78 (Bets10)

Çekya ilk maçta güçlü İtalya karşısında çok iyi direnmiş ve bunu da sert, disiplinli savunması ile yapmıştı temelde. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında savunma anlayışından vazgeçmeyeceklerini düşünüyorum. Arnavutluk’un sayı bulmasının ne kadar zor olduğunu İspanya karşısında görmüştük. Bu maçta da güçlü Çekya karşısında 60 baremini geçebileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle de ana tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. Alternatif olarak da Çekya’nın handikaplı galibiyetlerini düşünebilirsiniz. 

Türkiye U20 – Gürcistan U20 : MS 1 – 1.35 (Bets10)

Millilerimiz her ne kadar 1 yaş genç bir jenerasyonla turnuvaya gelmiş olsalar da ilk maçtan iddialı olabileceklerini göstermişlerdi, Bulgaristan’ı geçerek. Gürcistan ise bu seviyelerde bir takım olmadığını ilk maçta Fransa’dan tam 21 sayı fark yiyerek gösterdi. Bu maçta da milli takımımız karşısında şansları olduğunu düşünmüyorum. Ahmet Safa ve Yiğit Hamza liderliğindeki milli takımımızın bir galibiyete daha imza atacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da alt seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

İsrail U20 – Slovenya U20 : MS 2 – 1.62 (İddaa) & MS 2 – 1.83 (Bets10)

İsrail kesinlikle hafife alınacak bir takım değil, birlikte oynamayı bilen ve hücumda yükü paylaşan bir ekip konumundalar. Ancak Glas liderliğindeki Slovenya’nın bu maçta onlara üstünlük kuracağını düşünüyorum. Bu seviyelerde yıldız bir ismin, bir liderin takımda olması çok ciddi fark yaratıyor ki bunu İsrail’de geçmiş yıllarda Zoosman, Madar, Blatt, Avdija gibi isimlerle yaşamıştı. Ama bu jenarasyonda belirgin bir yıldız adayları yok. Bu nedenle favori değiller ve Glas’ın bir kez daha etklili olup Slovenya’yı 3. galibiyetine taşıyacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.40Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. gün programında oynanacak 2 maça dair en güvendiğim tahminleri sizler için …