Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 23.03.24

Günün İddaa Kuponu (2) 23.03.24

Cumartesi programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Granada – Unicaja Malaga : MS 2 (-6.5) – 1.47 (iddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.64 (intobet)

Malaga elbette rakibinden birkaç seviye üstte yer alan bir ekip. Onlar ikinci sırayı korumak istiyorlar, Granada ise düşme hattından uzak kalmaya çalışıyor. Malaga’nın bu tarz rakiplere hatta daha güçlülerine karşı bile deplasmanda net galibiyetler çıkardığını gördük. Dolayısıyla hazır BCL’ye ara verilmişken geniş ve kaliteli kadrolarıyla bu zayıf rakibe karşı da sorun yaşamadan, handikapı geçerek galip geleceklerini düşünüyorum. 

Ratiopharm Ulm – Wurzburg : MS 2 (+6.5) – 1.46 (iddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir kalite ve seviye farkı var diyebiliriz, Ulm evinde favori tabiki. Ancak son dönemde formsuz ve istikrarsız oldukları da bir gerçek, güven vermiyorlar. Wurzburg ise takım olma ve istikrar konusunda rakibinden birkaç adım önde olan bir ekip ki son 2 deplasman maçlarında da Ulm seviyesinde kadroya sahip olan Oldenburg ve Ludwigsburg gibi rakipleri devirmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da kolay lokma olmayacaklarını, kaybetseler de en azından handikapı koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

Chalon Saone – Nancy : ÜST (162.5) – 1.45 (iddaa) & ÜST (162.5) – 1.61 (intobet)

Ligin orta-alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Çünkü kaybeden takım alt sıralara bir adım daha yaklaşmış, tehlikeli sulara yavaş yavaş girmiş olacak. Kağıt üstünde denk güçler olduklarını söyleyebiliriz ki puan tablosuna da yansımış durumda bu denklik. Kimin kazanacağını kestirmek bence zor. Bu nedenle de tercihimi takımların hücum güçlerine ve zayıf savunmalarına güvenerek üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.44Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 21.04.24

Pazar programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A …