Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (2) 26.10.22

Günün İddaa Kuponu (2) 26.10.22

Çarşamba programının son kısmında 7DAYS EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizleriçin seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Cedevita Olimpija – Joventut Badalona : ÜST (156.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (156.5) – 1.60 (intobet)

İspanyol ekibi deplasmanda olmasına güçlü kadrosuyla maçın favorisi. Ancak Cedevita’nın da özellikle evindeki maçlarda kolay lokma olmadığını biliyoruz. Ferrell, Adams, Harrison liderliğinde taraftarlarının desteğini arkalarına alarak tempoyu forse ederek, atarak kazanmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Badalona’nın da bu tempolara Feliz, Vives, Ribas, Guy gibi ismlerle rahatlıkla karşılık verebileceğini biliyoruz. Dolayısıyla bizleri yüksek skorlu bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmaz. 

UCAM Murcia – Strasbourg : MS 1 (-4.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.62 (intobet)

Murcia’nın elinde hem daha geniş hem de daha tecrübeli bir kadro var. Üstelik ev sahibi avantajına da sahipler. Bu artılarla beraber liderlik yarışından kopmamak adına kazanmak zorunda oldukları bu maçta hata yapmayacaklarını öngörüyorum. Trice, Davis, McFadden liderliğinde evlerinde sürprize izin vermeyeceklerini ve koç Alonso’nun öğrencilerinin kazanırken handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Gran Canaria – London Lions : MS 1 (-11.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.65 (intobet)

Koç Lakovic yönetimindeki Granca, sadece kağıt üstünde değil sahada oynanan basketbol açısından da rakibinden üstün bir takım. Son maçlarda formda olan Brussino liderliğinde bu kez Bassas ile beraber Benite, Albicy, Inglis gibi silahları da devreye sokacaklarını, ilk deplasman sınavında tam 17 sayı fark yiyen Lions’a gir darbeyi de onları vuracağını ve çift haneli farklarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.26
intobet Oranı: 4.28Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 02.12.22

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta programı Cuma günü maçları ile sonaeriyor. Ben de sizler için …