Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 29.10.22

Günün İddaa Kuponu (2) 29.10.22

Cumartesi programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

MLP Academics Heidelberg – Oldenburg : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (intobet)

İki takım arasında hem kalite anlamında net farklar var hem de Oldenburg sezona çok daha formda ve diri başladı rakibine göre. Bu maçta da deplasmanda olmalarının onları kendi sikletinde olmayan bir rakip karşısında zorlamayacaktır diye düşünüyorum. Yakaladıkları olumlu grafiği sürdüreceklerini, Russell ve Drechsel liderliğinde kalite farkını sahaya yansıtarak hanelerine bir galibiyet daha ekleyeceklerini öngörüyorum. 

Brescia – Pesaro : MS 1 (-5.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.64 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir seviye farkı var. Brescia bir EuroCup takımı ve hedefleri orada da ilk 4 takım arasında yer alabilmek tıpkı Serie A’da olduğu gibi. Ellerinde de Massinburg, Della Valle, Caupain gibi önemli silahlar da var, bunların hepsini de devreye sokmaya başladılar son haftalarda. EuroCup sahnesinde ortaya koydukları performansı burada kendi sahalarında da sürdüreceklerini ve Pesaro’yu fazla yaklaştırmadan handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

Gran Canaria – Tenerife : MS 2 (+4.5) – 1.43 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.58 (intobet)

İki takım arasında tam bir denklik diyebiliriz. Granca EuroCup’ın Tenerife ise BCL’nin güçlü takımlarından biri. İki ekip de 5 maçtan 4 galibiyet çıkardılar Endesa’da. Diğer taraftan Granca evinde iyi oynayan bir takım ve bu nedenle de ibre az da olsa onlara kaymış durumda. Ama Tenerife’nin de geçen hafta Barça deplasmanında nasıl direndiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da denk rakipleri karşısında Salin, Huertas, Cook gibi tecrübeli isimlerle iyi direneceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.09
intobet Oranı: 4.20Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Niners Chemnitz – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 06.12.22

Almanya easyCredit BBL 2. hafta erteleme maçında Niners Chemnitz Salı günü saat 21:00’da MLP Academics …